Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Звук є тільки у навушниках

Зараз дуже складно уявити наше життя без сучасних гаджетів. Інноваційні технології не стоять на місці, з кожним днем вони вдосконалюються з неймовірною швидкістю.

Звук есть только в наушниках

На жаль, ніхто з нас не застрахований від поломки пристроїв, будь то комп’ютер, ноутбук, планшет або новітній телефон. Найпоширенішою несправністю є проблема зі звуком. Вона входить у ТОП-10 найбільш часто виникаючих поломок у вашому гаджеті. Одна з них – коли звук є тільки у навушниках, а у динаміках відсутній.

Чому так відбувається?

Існує кілька причин, через які звук у динаміках не працює, а у навушниках він є. Вони досить різноманітні:

 • можливо, ви не до кінця вставили штекер з навушниками або вони повністю несправні;
 • у вас відключена служба Windows Audio;
 • встановлені не ті драйвера або їх “захопили” віруси;
 • можливо звук відключений звук у BIOS;
 • проблема може полягати у звуковій карті або у материнській платі;
 • згадайте, можливо ви перекинули склянку води, газованої води, соку на кнопку регулювання гучності. У цьому випадку звук елементарно не регулюється, так як вона залипає у певному положенні.

Що робити?

Розглянемо найпростіші варіанти вирішення непростого завдання з пропажею звуку у динаміках, але з наявністю у навушниках:

 1. Постарайтеся пару раз вийняти та вставити штуцер назад.
 2. Придбайте ватяні палички, протріть гніздо, зануривши паличку у спирт, можливо, що туди потрапив бруд або пил, акуратно “пройдіться” та видаліть усе зайве. Після того, як спирт підсохне вставте штекер динаміків й знову перевірте звук.
 3. Почистіть гніздо для колонок пилососом. Рекомендується почекати 20-30 хвилин після застосування даного методу, перш ніж знову їх підключити.
 4. Можливо, у вас стиснулися “вуса-затискачі” у аудіороз’ємі, тому комп’ютер вважає, що навушники підключені й не відтворює звук на динаміках.
 5. Перевірте рівень звуку, який знаходиться внизу області повідомлень. Іноді причина полягає саме в цьому.
 6. Перевірте динаміки, вони можуть бути просто вимкнені.

Що робити, якщо всі перераховані вище методи реабілітації пристрою не допомогли? Не слід розбирати, ворушити гаджет! Якщо тільки ви не маєте спеціальної освіти. Це може привести ще до більш серйозної проблеми. Ви зробили все, що змогли, далі варто звернутися у сервісний центр. Висококваліфіковані професіонали справляться з такою проблемою у два рахунки.

Де знайти хорошого фахівця?

Не кожному дано знати математику, не всі люди вміють садити дерева, також й з комп’ютерними пристроями. Аналогічно, не кожна людина вміє спілкуватися з гаджетами на “ти”. Непрофесійне внесення конструктивних змін може тільки нашкодити комп’ютеру, ви можете попрощатися з ним незабаром, якщо не звернетеся за допомогою в сервісний центр.

Одним з кращих сервісів з обслуговування комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та інших гаджетів – “Комп Майстер Центр“. Майстри допоможуть з високою точністю з’ясувати причину несправності та на підставі отриманих даних усунути її у короткі терміни. Також вони проведуть безкоштовну діагностику вашого девайса для виявлення супутніх ушкоджень. Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, у тому числі й у вихідні дні. Фахівці виїжджають протягом півгодини після оформлення виклику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
Контакти
close-image