Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ноутбук гріється

Сильно шумить вентилятор, мимовільна перезавантаження, зависання – всі ці ознаки того, що ноутбук гріється.

Найбільш поширеною причиною подібного прийнято вважати пил та інші забруднення, що забивають «нутрощі» лептопа, отже, немає доступу свіжого повітря, що призводить до перегріву. Для усунення подібного знадобиться очищення.

Обов’язково візьміть собі до уваги, якщо ваш ноутбук гріється, не намагайтеся самі його почистити, оскільки подібні дії в рідкісних випадках виявляються успішними.

Що робити, якщо ноутбук гріється?

 1. Очистити його від пилу – це найбільш ефективний варіант серед усіх запропонованих.
 2. Видалити непотрібне вам програмне забезпечення, особливо слід приділити увагу тим, які завантажуються автоматично під час включення ноута. Подібні дії допоможуть зменшити навантаження на ваш лептоп.
 3. Трохи підняти ноутбук за допомогою, наприклад, книжок. Підставляти під ноут їх потрібно так, щоб «вентиляція» була відкритою. Даний спосіб хоч і не дуже ефективний, але все ж трохи допомагає.
 4. Купити підставку з функцією охолодження. Такі вироби оснащуються вентиляторами, охолоджуючими корпус пристрою. Візьміть собі на замітку, що краще купувати ту підставку, яка оснащується відразу декількома вентиляторами, тоді напевно повітря потрапить куди потрібно (в місце, що виділяє тепло). Подібний спосіб усунення причини, коли ноутбук гріється, досить ефективний, але в будь-якому випадку очищення не уникнути.
 5. Знизити потужність процесора до шістдесяти відсотків (можна і вісімдесят). Природно, ноутбук почне повільніше працювати, але і не буде нагріватися. Якщо ви користуєтеся офісним програмами, повільна швидкість в роботі не буде помітна.

Якщо ноутбук гріється – краще звернутися до професіоналів!

Зовсім не факт, що ноутбук гріється через те, що занадто забруднився (хоча в дев’яносто відсотках, проблема саме в цьому). Чому варто працювати з нами? Тому що ми ретельно проведемо діагностику і знайдемо справжню причину. Якщо це буде все-таки пил – швиденько усунемо її, дозволяючи вам далі насолоджуватися швидкодією ноутбука. Якщо ж проблема буде в чомусь іншому – ми і від цього позбавимо ваш лептоп, причому максимально оперативно. Де знайти наш номер телефону ви напевно знаєте! Бажаємо успіхів!

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра або кур’єра по КиєвуБезкоштовно
Діагностика апаратного забезпечення ноутбука

У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн.

Безкоштовно
Очищеня ноутбуку від пилу і заміна термопасти

Ціна залежить від складності розбирання ноутбуку

200-350 гривень
Заміна вентилятору

У вартість послуги не включена вартість деталі

200 гривень

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link