Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Встановлення Windows XP, 7, 8, 10, 11

Операційна система являє собою основну програму, що встановлюється на кожному комп’ютері/ноутбуці. У разі її відсутності комп’ютер працювати не буде. Також багато (працездатність, оперативність у виконанні того чи іншого завдання і інше) залежить від правильно підібраної операційної системи за характеристиками Вашого комп’ютера/ноутбука.

Встановлення Windows XP, 7, 8, 10, 11 у Києві

Встановлення Windows повинна бути здійснена виключно професіоналами, а саме компанією «Комп Майстер Центр», яка добре розбирається в будь-якій електронній обчислювальній машині і знайома з усіма нюансами під час встановлення операційної системи.

Встановлення/перевстановлення Windows XP, 7, 8, 10 включає в себе:

 • Встановлення Windows
  встановлення/перевстановлення безпосередньо Windows;
 • Встановлення Windows
  встановлення антивіруса;
 • Встановлення Windows
  встановлення необхідних драйверів;
 • Встановлення Windows
  встановлення необхідних програм;
 • Встановлення Windows
  підключення до інтернету/локальної мережі;
 • Встановлення Windows
  попереднє збереження необхідних клієнту даних.

Коли виникає потреба в перевстановленні/встановленні Windows? У тому випадку, коли працювати на ПК стало зовсім неможливо. Тоді, коли комп’ютер почав мимовільно перезавантажуватися (тим самим приводячи до втрати виконаної, але не збереженої роботи), гальмувати, видавати помилки або зовсім не завантажуватися.

Всі перераховані вище «симптоми» кричать про термінове перевстановлення Windows, в іншому випадку операційка «полетить» сама по собі, приводячи таким чином до втрати даних.

Хто ми і як працюємо?

«Комп Майстер Центр» – це наша компанія, в якій працюють тільки висококваліфіковані, які знають і люблять свою справу, співробітники. Саме цими людьми буде виконуватися для вас оперативне і якісне встановлення Windows. Виїзд комп’ютерного майстра по Києву повністю безкоштовний. Чекаємо ваших дзвінків і з радістю Вам допоможемо! На цьому ринку ми з 2009 року. До сьогоднішнього дня обслужили тисячі комп’ютерів. У своїй роботі ми використовуємо тільки ліцензійні програми.

Коли потрібно встановлювати заново Windows

Встановлення Windows в Києві досить затребувана послуга, адже кожен день тисячі операційних систем дають збій, потребуючи перевстановлення.

Встановлення Windows потрібне в наступних випадках:

 • Встановлення Windows
  сильне гальмування комп’ютера/ноутбука;
 • Встановлення Windows
  після невдалого самостійного встановлення;
 • Встановлення Windows
  бажання клієнта замінити стару операційну систему на новішу версію;
 • Встановлення Windows
  після заміни жорсткого диска комп’ютера.
Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра або кур’єра по КиєвуБезкоштовно
Діагностика апаратної частини комп’ютера

У разі відмови від подальшої роботи діагнстика виплачується в розмірі 200 грн.

Безкоштовно
Пакет Мінімальний – Встановлення Windows XP, 7, 8, 8.1, 10, 11 чистий

Встановлення Windows без інсталяції драйверів і додаткових програм.

200 гривень
Пакет Базовий – Встановлення Windows XP, 7, 8, 8.1.10, 11 + драйвера

Встановлення Windows і необхідних драйверів. Збереження необхідної інформації (до 5 ГБ безкоштовно)

250 гривень
Пакет Оптимальний – Встановлення Windows XP, 7, 8, 8.1, 10, 11 + драйвера + програмне забезпечення

Встановлення необхідних драйверів, встановлення програмного забезпечення для повноцінного використання комп’ютера, повне налаштування, оптимізація Windows, збереження необхідної інформації (до 5 ГБ безкоштовно)

350 гривень

 

Який Windows вибрати?

Windows ХР – всім відома, добре і давно зарекомендувала себе ОС. Чудово підходить для стареньких комп’ютерів і ноутбуків. Не вимагає великих системних ресурсів.

Windows Vista – ОС, яка не користується особливою популярністю. Система вийшла на ринок з дуже багатьма проблемами і недоробками. Пізніше був випущений на багато вдосконаленіший аналог Windows 7.

Windows 7 – вдосконалена система, що вийшла в продаж в 2009 році. Швидко працює і зручна у використанні. Дуже затребувана в нинішній час.

Windows 8 – система отримала новий інтерфейс в стилі Modern UI, гарну швидкодію і стабільність в роботі. Також було додано багато цікавих функцій.

Windows 10 – найновіша і добре допрацьована ОС. У даній системі було усунуто багато помилок і недоробок. Компанія Microsoft продовжує удосконалювати операційну систему і часто випускати оновлення, що дуже радує всіх користувачів. Відзначимо, що установка Windows в Києві даної версії найбільш популярна на сьогоднішній день.

Як зберегти працездатність Windows. 7 порад майстра

Якщо ви обзавелися потужним комп’ютером з останньою версією операційної системи, це не означає, що продуктивність пристрою залишиться незмінною роками. Дотримуйтесь кількох порад фахівців, щоб максимально використовувати всі можливості свого комп’ютера.

Правильне встановлення ОС

Процес оптимізації працездатності пристрою починається ще до початку експлуатації. Багато що залежить від встановлення ОС. Встановлення програмного забезпечення необхідне:

 • при покупці ноутбука без встановленої системи;
 • при збірці свого комп’ютера;
 • пристрій працює на застарілій операційній системі.

Якщо перші два пункти передбачають безумовне встановлення, то при наявності старої версії ПЗ можна встановити оновлення. Але цей процес не надасть вам доступ до налаштувань, які можна змінити тільки в процесі встановлення системи. Багато майстрів відзначають, що встановлена заново ОС працює краще і продуктивніше. До того ж ви маєте доступ до відключення особистого помічника і інших доповнень системи, які не використовуєте, але дозволяєте їм витрачати ресурси комп’ютера.

Встановлення драйверів для роботи компонентів системи краще виробляти з офіційних сайтів. Останні версії забезпечать високу швидкість відгуку системи.

Типи носіїв

Крім оболонки у вигляді програмного забезпечення, значно позначається на швидкодії процесів різновид носія. Ця начинка відповідає за швидкість роботи системи. Розрізняють два основні варіанти:

 • застаріла технологія кінця минулого століття – HDD;
 • накопичувач, створений на основі чіпів пам’яті – SSD.

Якщо у вас портативний комп’ютер, то заміна носія дозволяє поліпшувати продуктивність пристрою без зайвих грошових витрат. З SSD швидкість завантаження буде становити кілька секунд, а робота з програмами не викличе зависання всієї системи.

Налаштування енергоспоживання

І в ноутбуках, і в стаціонарних комп’ютерах в панелі управління є розділ «Живлення». При виборі додаткових параметрів ви можете поставити галочку навпроти режиму високої продуктивності. Це може викликати збільшення витрати енергії, що зменшить термін роботи портативного комп’ютера від акумулятора, але підвищить його швидкодію.

Видалення непотрібних програм

Можливо, на вашому накопичувачі встановлені програми, якими ви більше не користуєтеся. Це займає місце на диску і витрачає ресурси системи. В панелі управління вам доступно видалення додатків, які містяться на пристрої. Повний список допоможе вам зрозуміти, наскільки часто ваше звернення до цих даних. Не варто видаляти ті програми, призначення яких вам просто невідомо. Це можуть бути файли, які забезпечують коректну роботу системи. Їх видалення викличе більш значні збої, ніж зниження швидкості відгуку.

Відключення автозавантаження

При включенні системи кожен раз відбувається запуск деяких програм. Це може бути хмарне сховище даних, додаток для відеозв’язку або програма для скачування файлів з торрента. Якщо ви не використовуєте ці програми постійно, але вони необхідні вам для регулярних дій, не видаляйте їх. Просто викличте диспетчер файлів з контекстного меню панелі задач і зупиніть їх автоматичне завантаження разом з системою.

Очищення жорсткого диска

Крім чистки програм, якими ви не користуєтеся, необхідно звільнити місце від файлів, які залишають постійно використовувані додатки. Тимчасові файли, збережені на жорсткому диску при використанні інтернет-браузера та інших програм, займають зайвий простір. Тому виконуйте періодичну чистку за допомогою програм-утилітів, якщо ви недосвідчений користувач, або вручну.

Установка оновлених програм. В установках браузера скористайтеся опцією очищення cookie. Так ви звільните ресурси свого пристрою.

Встановлення оновлень

Кожна встановлена вами програма і сама операційна система пропонує вам оновити наявну версію. Не нехтуйте такою можливістю. Покращена версія працює швидше і виправляє помилки старої для підвищення продуктивності і зменшення витрат пристрої на забезпечення коректної роботи.

Часті питання

✔️ Скільки коштує виїзд майстра додому по Києву?

Виїзд комп’ютерного майстра додому безкоштовний. Ви оплачуєте тільки вартість ремонту або діагностику несправності в разі відмови від проведення робіт. Ознайомтеся з цінами на послуги тут.

✔️ Яка вартість установки Windows на дому?

Вартість установки операційної системи Windows від 250 грн. Ознайомитися з повним прайс-листом можна тут.

✔️ Чи може майстер встановити додатково необхідні мені програми?

Так звичайно. Якщо Вам потрібна установка нестандартних програм, то попередьте про це заздалегідь нашого фахівця.

✔️ Які версії Віндовс ви встановлюєте?

Наші фахівці встановлюють: Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 10, 11, Windows Server. Викликати майстра можна за телефонами на сторінці Наші контакти

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link