Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

063 278 71 19

Щодня з 8:30 до 21:00

Надійний ремонт комп’ютерів та ноутбуків в Києві

Ми готові запропонувати: ремонт комп’ютерів, ремонт ноутбуків, установку Windows, чистку ноутбуків від пилу, установку програм, налаштування інтернету, налаштування роутерів, чистку вірусів і т.д.

На сьогоднішній день ринок послуг заповнений комп’ютерними фахівцями і має велику конкуренцію. У свою чергу дуже складно знайти справжню якість, яка відповідає заявленим цінами.

У нас же: Оплата тільки за результат!

Ремонт комп’ютерів без ризиків

Ми не здійснюємо необдуманих рішень і порожніх обіцянок. Все що ми робимо – беремо на себе проблеми з працездатністю Вашої цифрової та обчислювальної техніки і в той же час дорожимо своїм авторитетом.

Готові запропонувати свою допомогу як фізичним так і юридичним особам. Ми знаємо що одним з важливих аспектів в успішному ремонті електроніки – це правильно навчений персонал. Наш підхід до вибору і навчання майстрів дуже серйозний. Тільки після отримання певного досвіду, майстра мають право виконувати свою роботу.

Ремонт комп’ютерів в Києві на дому

 • ваш дзвінок нам;
 • вказуєте зручний час прибуття нашого майстра;
 • майстер приїжджає до Вас додому або до офісу;

Наша компанія – це досвідчені та відповідальні помічники по ремонту комп’ютерів. Вони знають все про цифрову та обчислювальну техніку. Майстри виїжджають у всі райони Києва. Більш детальну інформацію можна отримати у диспетчера.

Після приїзду на місце, наш фахівець оперативно визначить несправність, після чого її усуне. У разі, якщо ремонт комп’ютерів на дому не можливо зробити (оскільки буде потрібно додаткове обладнання), наш фахівець відвезе його з собою в нашу майстерню. Відзначимо, що майстер завжди має «при собі» всі необхідні матеріали та інструменти для того, щоб усунути практично будь-яку несправність, що виникла!

Ремонт комп'ютерів в Києві

Чому багато вибрали нас:

 1. Надійність.

Ми суворо дотримуємося встановлених планів і термінів виконання робіт. Завжди готові прийти на допомогу в комп’ютерних справах

 1. Якість.

Робота проводиться завжди до кінця і позитивного результату. Ми даємо гарантію на виконані роботи

 1. Професіоналізм.

До роботи допускаються тільки співробітники, що мають відповідну підготовку і досвід робіт

 1. Цінова політика.

Наші ціни повністю аргументовані і відповідають якості обслуговування комп’ютерної техніки

Ремонт комп’ютерів в Києві: швидко, якісно, недорого!

До сьогоднішнього дня ми обслужили тисячі електронних пристроїв жителів Києва. Ремонт комп’ютерів в Києві, виконаний нами, задовольнив навіть дуже вимогливого клієнта. Основна наша мета – допомогти Вам, а не заробити якомога більше грошей. Свою роботу ми виконуємо не тільки чесно, але і чисто. Головним достоїнством «ремонту комп’ютерів на дому» є «прозорість» виконання робіт. Це означає що все робиться на Ваших очах без будь-яких секретів.

Комп’ютерна допомога від нас забезпечить вашому пристрою довгий термін служби! Обов’язково відзначимо, що на сьогоднішній день ми є одними з кращих в даній галузі.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону