Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Встановлення антивірусу в Києві

Антивірус – програма, яка здатна захистити вашу обчислювальну машину від вірусів. Віруси – це програми, створені людиною з метою витягти від цього вигоду. З кожним днем таких програм з’являється все більше, отже, захищати свій комп’ютер потрібно краще, адже ніхто з нас не знає, якої шкоди вони можуть завдати. Встановлення антивірусу – дуже важлива операція в «житті» кожного ПК. Саме їй потрібно віддавати багато своєї уваги.

Антивірусні програми представлені на сучасному ринку в досить широкому розмаїтті. Природно, який з них віддати перевагу – питання складне, який вирішити самому не завжди можливо. Відзначимо, що покладатися на свою інтуїцію в цьому випадку не варто, як уже згадувалося вище, антивірус грає велику роль в «житті» будь-якого «комп’ютера». Щоб ваш ПК ні піддавався вірусній атаці – йому потрібне встановлення антивірусу.

Дуже велика помилка людей полягає у встановленні відразу двох антивірусних програм. З якою метою вони це роблять можна тільки здогадатися: може не впевнені, що правильно провели встановлення одного і вирішили про всяк випадок встановити ще один, або думають, що два антивіруса захищатимуть ПК краще … Не робіть цього! Таким чином, ви тільки навантажуєте свій комп’ютер. Також візьміть собі на замітку, що данна операція повинна проводитися виключно професіоналом. Наш майстер встановлення антивірусу у Києві вибере кращу програму і зробить її встановлення.

Встановлення антивірусу разом з Комп Майстер Центр

Встановлення антивірусу у Києві, виконана нашою компанією, дозволить вам забути про проблеми з вірусами. Ми приїдемо до вас повністю безкоштовно і швиденько встановимо ліцензійний антивірус. Ми не звикли змушувати чекати своїх клієнтів, отже, після нашого візиту, ви зможете дуже швидко приступити до повноцінної роботи на своєму ПК. У нас працюють виключно професіонали! Кожен наш співробітник «сильний» по-своєму. Будьте впевнені, що до вас приїде кращий майстер встановлення антивірусу, який в цій області знає все і навіть більше!

Переваги роботи з нами:

Нам довіряють тисячі киян! Ви можете стати наступним нашим клієнтом і упевниться в правдивості вищесказаних слів!

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра пов КиєвуБезкоштовно
Діагностика апаратної частини комп’ютера

У разі відмови від подальшої роботи діагностика виплачується в розмірі 200 грн.

Безкоштовно
Встановлення антивірусу + лікування вірусів, троянів, шпигунських програм, SMS-вимагачів

Дана послуга входить у вартість послуги “Встановлення Windows 2000, XP, Vista, 7, 8”

Встановлення антивірусу за вашим вибором

200 гривень

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону