Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Трохи о нас

«Комп Майстер Центр» – команда професіоналів, яка у даний час займає лідируючі місця серед системних інтеграторів у сфері комп’ютерних технологій. Свою діяльність ми почали ще у дві тисячі дев’ятому році. До сьогоднішнього дня виконали ремонт комп’ютерів та іншої електронної апаратури (ноутбуки, мобільні телефони й так далі) вже тисячам киян, кожен з яких залишився задоволеним. Свої послуги надаємо у столиці України – Києві. Ремонт комп’ютерів з нами – це завжди оперативно, вигідно та якісно.

Комп Мастер Центр

Ремонт комп’ютерної техніки

Комп’ютер – являє собою складну обчислювальну машину, модернізацією, ремонтом та налаштуванням якої повинен займатися тільки професіонал. Чим більше не володіючий необхідними знаннями власник ПК буде намагатися реанімувати вийшовшу з ладу техніку, тим гірше буде результат. Не забезпечить кращих результатів втручання у складну систему ПК й псевдо-майстер, так званий сусід.

Ми професіонали!

Штат наших співробітників – це згуртована команда, у якій зібралися висококваліфіковані фахівці, що володіють великим досвідом у сфері комп’ютерного ремонту. Серйозний підхід до роботи та професійна етика дозволили нам на максимальному рівні втілювати у IT-проекти будь-якого ступеня складності усі побажання клієнтів.

Коли ПК потрібна комп’ютерна допомога?

Якщо ваш комп’ютер не бажає після включення запускатися, тупить, шумить та видає інші ознаки близької поломки, значить, ви повинні діяти швидко й вирішувати виниклу проблему раціонально – звертатися до професіоналів!

Ремонт комп’ютерів вдома

Ми відремонтуємо ваш комп’ютер швидко, недорого та якісно, не залежно від складності його поломки. Ремонт комп’ютерів може бути виконаний й у вашому домі, й у офісі, й у нашому сервісному центрі.

Наш майстер, після вашого дзвінка, прибуде до місця призначення у максимально короткі терміни. Безкоштовно проведе діагностику й після того, як поломка буде виявлена – займеться ремонтом. Він завжди має при собі набір необхідного обладнання, інструментів, а також програмного забезпечення. Якщо ж ремонт комп’ютерів вдома неможливий, у зв’язку з високою складністю поломки, яку потрібно усувати два-три дні, наш фахівець відвезе вашу техніку з собою у майстерню.

Вартість наших послуг

Усі ціни на наші послуги ви можете побачити у прайсі, наданому на сайті. Ми працюємо чесно! При необхідності, максимально докладно розповімо клієнту, що з його комп’ютером, що до цього призвело, як вирішити проблему й які дії будемо для цього робити. Відзначимо, що приїзд фахівця додому та діагностика повністю безкоштовні!

Як почати співпрацю з нами?

Для цього необхідно зателефонувати до нас! З іншими способами зв’язку з нами можете ознайомитися у розділі «Контакти». Комп’ютерна допомога від нас – це те, що ви будете радити своїм друзям після роботи з нами!

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link