Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Вилітають ігри на Windows 10: причини і рішення

Операційна система Windows 10 є зручною для гравців платформою, і тому набирає популярність. Але після останнього оновлення Windows виліт з гри став серйозною проблемою. Зараз дуже багато геймерів повідомляють про таку проблему у процесі гри на ОС Windows 10.

Вылетают игры на Windows 1

Зазвичай це вдбувається, коли у Вас низькі можливості комп’ютерної системи та перегрівається процесор. Крім цього, можуть бути й інші причини, тому далеко не завжди вдається вирішити проблему самостійно – доводиться звертатися за допомогою до фахівців.

Чому комп’ютер зависає?

Як уже згадувалося вище, якщо можливості системи низькі, комп’ютер може перегрітися. На додаток до цього:

 1. Якщо встановлен несумісний драйвер, програмне забезпечення не оновлено, працює занадто багато фонових додатків – це також може вплинути на зависання комп’ютера у ході гри.
 2. 3D-ігри мають тенденцію забирати усі системні ресурси, оскільки вони використовують процесор до 100 відсотків. Коли комп’ютер працює на максимальній потужності, ймовірність зависання збільшується.
 3. Граючи у ігри, бажано уникати запуску багатьох додатків – більшість з них призводять до перевантаження процесора і як наслідок – вильоту з гри на найцікавішому місці.
 4. Деякі програмні додатки, особливо ПО для проектування, графічні редактори, також призводять до перегріву.

Як можна діагностувати проблему перегріву?

Наведемо приклад: комп’ютер завантажується нормально без будь-яких проблем та працює прекрасно, коли виконуються звичайні завдання. Наприклад, робота з Word, Excel, браузером, інше. Коли ж ви перебуваєте у грі, система несподівано викидає вас. В основному, це відбувається через перегрів процесора.

Є кілька причин, які можуть викликати проблему перегріву:

Підтвердити або спростувати цей факт дуже просто: для діагностики просто прикладіть руку до корпусу – якщо він занадто гарячий, варто викликати майстра, який почистить корпус, у разі необхідності замінить термопасту та вентилятор.

Як можна виправити ситуацію самостійно?

Скористайтеся порадами професійних майстрів по ремонту комп’ютерної техніки:

 1. Встановіть останні версії драйверів. З самого першого дня користувачі Windows 10 стикаються з проблемами встановленняи драйверів. Таким чином, існує ймовірність того, що поточний драйвер графічної карти несумісний з Windows 10 та створює проблеми під час гри. Рішення дуже просте: поновіть драйвера.
 2. Встановіть відповідне ПО. Більшість сучасних ігор вимагають додаткового програмного забезпечення, такого як DirectX і Java. Однак, якщо ви точно не знаєте, які програми вам потрібно встановити, необхідно прочитати вимоги до гри, щоб уникнути вильоту в самий невідповідний момент.
 3. Вимкніть фонові програми. Для правильної роботи ігор потрібні додаткові системні ресурси, тому вам необхідно звільнити ОЗУ. Якщо у фоновому режимі запускаються додаткові додатки, які завантажують ОЗУ, їх необхідно відключити, щоб уникнути вильоту з гри.
 4. Проскануйте комп’ютер на наявність шкідливих програм. Шкідлива програма не здатна викликати критичні проблеми з ПК. Наприклад, так зване кріптовалютне ПО, яке стає широко поширеним, призначеним для крадіжки ресурсів вашого процесора і воно може привести до збою системи під час гри.

Висновок.

Якщо проблему вирішити самостійно не вдалося, то розумно звернутися за допомогою до майстрів “Комп Майстер Центр”. Цілком може виявитися, що вилітають ігри на Windows 10 не тільки через ПО, але також через апаратні поломки. Тому важливо провести комплексну діагностику та усунути усі можливі причини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link