Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Вимикається ноутбук при запуску ігор

Навіть якщо у основному ноутбук використовується для роботи, все ж час від часу хочеться трохи розслабитися та пограти у цікаві ігри. Благо, зараз їх можна знайти у великому асортименті. Однак, трапляється так, що зручно розташувавшись та запустивши улюблену гру, ви виявляєте, що вимикається ноутбук при запуску ігор.

Выключается ноутбук при запуске игр

У чому причина?

Пам’ятаємо про те, що комп’ютерна техніка – це складна система. Тому говорити тільки про єдино можливу причину просто нерозумно. Як правило, їх може бути кілька. При цьому іноді цілий комплекс призводить до вимикання ноутбука саме при запуску ігор.

Розглянемо найбільш поширені:

 1. Якщо гра нова, яку ви запускаєте вперше, то варто перевірити відповідність технічних вимог до неї. У цьому ж випадку обов’язково проведіть перевірку на віруси і наявність ліцензії – піратські копії часто стають справжним “головним болем”.
 2. Якщо гра раніше працювала безвідмовно, й проблема з’явилася тільки що, швидше за все справа у технічних збоях системи. Серед найпоширеніших: поломка відеокарти, акумулятора та перегрів.
 3. Аналогічно складається ситуація після встановлення ряду оновлень або нових програм, які можуть конфліктувати з грою.
 4. Очищення комп’ютера або ноутбуку від пилу повинно проводитися регулярно. І якщо це відбувається час від часу, то цілком можливо, що пора всерйоз їм зайнятися.
 5. Перевантажений диск С – мабуть найпоширеніша проблема. Про те, як правильно його очистити, ми вже розповідали.

“Лікування”

Як відомо – запорука правильного лікування – правильний діагноз. Самостійно, навіть без великого досвіду користування, можна виконати наступні дії:

 • перевірити стан диску С;
 • перевірити температуру ОЗУ;
 • згадати, як давно проводилося очищення.

Що стосується більш серйозних поломок, то для проведення якісної діагностики краще запросити майстра. Гарна новина полягає у тому, що у більшості випадків вдається обійтися невеликим ремонтом. Заміна дорогих запчастин необхідна тільки тоді, коли проблема вже давно запущена.

Швидко та недорого

Не секрет, що у більшості випадків користувачі намагаються обійтися своїми силами: читають поради у інтернеті, запрошують знайомих. Іноді вдається таким чином обійтися “малою кров’ю”. Але майстри з “Комп Майстер Центр” знають: більше половини таких спроб закінчуються плачевно.

Чому:

 1. Без досвіду й знань вкрай складно встановити усі справжні причини.
 2. Не завжди виходить усунути поломку комплексно, тому найчастіше ноутбук якийсь час нормально працює при запуску ігор, але через час знову починає давати збої.
 3. Завдяки допомозі знайомих, які для діагностики качають програми з інтернету, легко можна “заробити” вірус.

Такий підхід гарантує ускладнення у майбутньому. Тому розумно звернутися у перевірений роками сервісний центр, де будь-який ремонт, налаштування можна зробити швидко, недорого й у будь-який зручний для вас день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link