Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ремонт принтерів Київ

Коли офісна техніка дає збій, починається паніка. Як відомо принтери ламаються саме в той момент, коли терміново потрібно роздрукувати тонну документів, а монітор гасне, коли на зв’язку в скайпі важливий клієнт. Ми готові забезпечити термінову допомогу і в тому, і в іншому випадку.

Майстри нашого сервісного центру впораються з будь-якою поломкою, в тому числі і зроблять якісний ремонт принтерів в Києві. Ми працюємо з технікою будь-якого бренду. Наші майстри неодноразово стикалися з різними поломками принтерів і успішно повертали техніку до життя. Розглянемо найпопулярніші неполадки і методи їх усунення.

Ремонт принтеров Киев

Повільний друк

Якщо тривале очікування друку пов’язано з бездротовим з’єднанням, тоді це цілком закономірно. Для швидшої роботи принтера встановіть його поруч з маршрутизатором. Тривалий процес роздруківки документа також може бути пов’язаний з підвищеною якістю в налаштуваннях. Якщо принтер не справляється, намагайтеся друкувати документи без великих зображень.

Відправка друку на інший пристрій

Нерідко Windows може змінювати пристрій друку, щоб виправити це, досить задати принтер в налаштуваннях. Зайдіть в «Пуск», «Пристрої та принтери», натисніть на потрібний пристрій і виберіть «Використовувати за замовчуванням».

Неякісне зображення

Якщо друк на струменевому принтері перестав бути чітким і якісним, з’явилися плями, смуги та інші вади, потрібно очистити голівку від засохлого чорнила. Зробити це можна в налаштуваннях, алгоритм буде залежати від певної моделі принтера.

Принтер зажовує папір

Причиною такої неполадки може бути забруднення транспортувальних валів або потрапляння сторонніх предметів всередину. Звичайний пил може призвести до такої проблеми. Щоб вирішити цю задачу досить усунути причину поломки. Чистку і діагностику принтера краще проводити в сервісному центрі.

Будь-які проблеми з офісною або домашньою технікою краще довіряти фахівцям. Особливо якщо справа стосується механічних поломок, чищення або обслуговування. Не варто самостійно підходити до ремонту і порушувати цілісність принтера. Це може привести до більш дорогого ремонту або ж повного виходу техніки з ладу

ремонт принтеров киев

Звертайтеся в наш сервісний центр з будь-якою проблемою у друку принтера. Ми допоможемо усунути механічні і програмні неполадки недорого і в стислі терміни, бо розуміємо, що тривала відсутність принтера може принести незручності.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image