Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Причини поломки процесора у ноутбуці

Процесор можна сміливо назвати «серцем» ноутбуку. Він керує безліччю процесів, у тому числі контролює й досить складні завдання. Оскільки на даний елемент доводиться серйозне навантаження протягом всього часу роботи, причини його поломок вимагають детального роз’яснення та розуміння.

Причины поломки процессора на ноутбуке

Температура

Той факт, що температура пристрою підвищується при виконанні будь-яких дій, є абсолютною нормою. На силу підйому безпосередньо впливає вид процесора. Наведемо конкретні приклади:

 • 1-ядерний процесор розігрівається до максимальної температури, що дорівнює 40 градусам;
 • 2-ядерний тип елементу працює при 70-80 градусах;
 • 3-х та 4-ядерні здатні функціонувати більш, ніж при 100 градусах.

Але не все так просто. Для того, щоб робота процесора була стабільною й справною, важливо підтримувати помірне навантаження. Це означає, що не слід постійно змушувати гаджет нагріватися до максимальних значень температурних показників. Якщо проігнорувати цю вимогу, експлуатаційний термін процесора значно скоротиться.

Система охолодження

У деяких випадках причиною швидкого зносу найважливішого елемента ноутбуку є неправильне функціонування системи охолодження. Її основне завдання полягає у тому, щоб забезпечити підтримку нормальної температури, необхідної для справної роботи.

Що відбувається, коли система дає збій:

 1. Користувач стикається з різким підвищенням робочої температури процесора. Він набагато сильніше нагрівається, ніж це було раніше.
 2. Від постійного перевантаження тривалість терміну служби елементу скорочується.
 3. Значний перегрів тягне за собою збої у роботі, відсутність нормальної реакції системи на будь-які дії користувача, ноутбук усе частіше висне.
 4. При найбільш несприятливому прогнозі настає повна непрацездатність процесора. Попередити виникнення проблеми можна, регулярно віддаючи ноутбук у майстерню для очищення від бруду та пилу, які місяцями накопичуються всередині. Цей захід мінімізує ризики.

Неналежне встановлення та природний вихід з ладу

Якщо встановлення процесора на материнську плату спочатку проводиться неправильно, є великий ризик зіткнутися з проблемою пошкоджених контактів пластини. Виникнення даної неприємності ніяк не залежить від роботи самого користувача.

Людина іноді просто не може зупинити процес виходу з ладу процесора. Служба, що триває роками, призводить до його природного старіння. При цьому не можна сказати, що у ході експлуатації відношення до пристрою було недбалим. Усі профілактичні та діагностичні заходи могли прийматися вчасно. У даному випадку залишається тільки один вихід – зробити заміну.

Розгін

Намагаючись збільшити потужність й загальний рівень продуктивності, користувач також сильно ризикує. Зазначені дії викликають підвищення температури, так як електронні компоненти змушені працювати понад свої можливості.

Дане рішення доцільно лише з одного боку. На практиці ж нерідко доводиться жертвувати «життям» центрального процесора. Якщо ви задумалися над необхідністю здійснення подібних дій, краще відмовтеся від небезпечної ідеї.

Найбільш правильний вихід – придбання нового компоненту. У процесі вибору слід орієнтуватися на конкретні потреби та оптимальний рівень бажаного навантаження.

«Комп Майстер Центр» врятує працездатність техніки

Надійний сервісний центр «Комп Майстер Центр» надасть будь-які види посильної допомоги, пов’язаної з ремонтом та налаштуванням ваших пристроїв. Зверніться сюди і ви дізнаєтеся, що:

 • Не буває нерозв’язних проблем. Існують тільки професіонали, які здатні усунути будь-яку проблему.
 • У сервісі доступна величезна кількість послуг. Можна відремонтувати не тільки ноутбук, але й іншу техніку, встановити програмне забезпечення, замовити послугу складання комп’ютера, провести очищення від пилу та багато іншого.
 • Не потрібно нікуди їздити, щоб отримати допомогу. Майстер дуже швидко реагує на виклик. Всього 20-30 хвилин – і він уже на місці (у вас вдома або у офісі).
 • Робота відбувається оперативно. Ви отримуєте повністю справний пристрій у максимально короткі терміни.
 • У центрі працюють виключно кваліфіковані фахівці, які мають відповідну підготовку та великий досвід роботи.

У межах Києва та області виїзд майстра здійснюється безкоштовно. З огляду на адекватність цін на послуги «Комп Майстер Центр» та професіоналізм кожного співробітника, сумнівів з приводу того, чи варто звертатися саме сюди, не виникає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link