Поломки ноутбуку, що не підлягають ремонту
Термін служби ноутбука не такий тривалий, як у комп’ютера. Зазвичай він обчислюється кількома роками. О десятиліттях мова не йде. Деякі поломки тягнуть за собою повну втрату нормальної працездатності з неможливістю або недоцільністю ремонту. Що це за неприємності? Вивчимо далі.

Материнська плата
Повернення колишнього функціонування даного елемента є дуже складним завданням. Не варто забувати й про вартість роботи. Бюджет затії немаленький. Простіше відмовитися від ідеї ремонту та придбати новий гаджет, розпрощавшись із старим. Це особливо актуально для власників досить старих моделей ноутбуків.
Як зрозуміти, що постраждала саме материнська плата? Пристрій не запускається належним чином. Робота починається, про що успішно сповіщають індикатори, але екран залишається темним. Іноді перевстановлення операційної системи за допомогою диска автозавантаження допомагає позбутися від проблеми.
Але якщо це ніяк не вплинуло на підсумковий результат, значить все ж справа зайшла занадто далеко та ситуація набагато складніше. Материнська плата ймовірно повністю вийшла з ладу.
Центральний процесор
Процесор є компонентом електронного типу, а це означає, що він характеризується досить великою чутливістю до впливу високої температури. Якщо її рівень значно підвищується, великий ризик зіткнутися з втратою елементу.
Нерідко зустрічаються поломки вбудованих кольорів, що теж тягне за собою сильний перегрів. Так трапляється через ігнорування правил профілактики. Регулярне очищення від пилу (1 раз в рік), періодична заміна термопасти – строго обов’язкові процедури. Сміття та бруд забивають вентилятори, накопичуючись й перешкоджаючи нормальній роботі.
Згоряння центрального процесору – лише одна частина глобальної проблеми. Від неї страждають й інші важливі компоненти пристрою.
Природне старіння – ще одна причина, що провокує виникнення неприємності. Занадто тривалий експлуатаційний термін наближає життя елементу до логічного завершення. Рано чи пізно це цілком може статися.
Розгін також погано впливає на працездатність процесору. Взагалі надання будь-якого навантаження на знос здатне серйозно нашкодити електронним компонентам, зменшуючи їх термін служби. Це призводить до виникнення складної поломки, що не підлягає ремонту.
Скачки рівня напруги у електричної мережі також не вказують ні на що хороше. Тільки використання мережевого фільтру врятує власників техніки.
Графічний процесор
Ви помічаєте, що індикатори стану сповіщають про успішний початок роботи, однак екран залишається темним? Усе говорить про те, що виведення зображення порушене. Нормальна обробка сигналу також є неможливою.
Стають видно множинні артефакти на дисплеї. Кольори та відтінки сильно спотворюються. Смуги різних напрямків заважають роботі. Зазвичай сама система говорить про те, що сталася неполадка. Видаються характерні звуки.
Ремонт не завжди доцільний, а його вартість часто непідйомна для багатьох користувачів. Тому даний тип поломки відноситься до числа складних та не завжди піддається ремонту. Останній нюанс особливо часто відчутний при спробах здійснити самостійний ремонт. Це лише остаточно «добиває» ноутбук.
Акумулятор та залиття рідиною
Якщо батарея ноутбуку прийшла у непридатність, її вже не врятувати. Ремонт елементу, який відслужив свій термін, не проводиться. Тільки покупка нового акумулятора врятує ситуацію.
Якщо ноутбук був залитий великою кількістю рідини, а користувач при цьому не відключив його з електричної мережі й не вийняв батарею, майже 100% вірогідність того, що станеться коротке замикання.
Контакти починають окислюватися, стан найважливіших комплектуючих повільно, але вірно, погіршується. Результат: повністю непрацюючий пристрій. Ремонт навряд чи буде вдалим рішенням. Правильніше та дешевше придбати новий гаджет.
Матриця
Ще один елемент, який не ремонтується – матриця. Він відноситься до числа найбільш тендітних. Механічні пошкодження, попадання рідини здатні швидко знищити його. Не потрібно докладати багато зусиль для того, щоб серйозно нашкодити.
Досить здійснити різке закриття кришки при наявності дрібних предметів на клавіатурі або злегка присісти на гаджет через неуважність. І все – з матрицею можна попрощатися. Тріщини неможливо заклеїти або відремонтувати будь-яким способом. Нічого подібного поки не придумали. Заміна коштує не так дорого, як у випадках наведених вище, однак й не дуже дешево. Якщо ноутбук не дуже новий, у власника може й не бути бажання вкладати у нього кошти.
Куди звернеться за допомогою?
Сервісний центр «Комп Майстер Центр» надає професійні послуги ремонту техніки різних видів будь-якого рівня складності. Якщо ви зіткнулися з поломкою, яка, на жаль, не підлягає ремонту, обов’язково зверніться сюди.
У сервісі доступна можливість продажу власної б/у техніки за найкращою ціною. Співробітники зроблять ретельну оцінку вартості та куплять непрацюючий ноутбук на найбільш вигідних для вас умовах. Отриману суму можна витратити на покупку нового гаджету й тим самим непогано заощадити.
Щоб ви більше не зіткнулися з такими серйозними поломками, не забудьте подбати про проведення регулярного очищення від пилу, про яку вже було згадано неодноразово раніше. Фахівці «Комп Майстер Центру» нададуть цю послугу якісно. Завдяки досвідченим співробітникам сервісу, ви не постраждаєте від зазначених вище неприємностей.
Лояльні ціни дозволяють вільно користуватися допомогою професіоналів. Тим більше, що вони виїжджають за адресою абсолютно безкоштовно та не беруть гроші за з’ясування причини поломки.
Просто зателефонуйте у «Комп Майстер Центр» та запишіться на зручний час й відповідну дату. Спеціаліст швидко приїде й так само оперативно знайде вихід з ситуації, що склалася.