Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Помилка 0xc0000428 при встановленні та запуску Windows

На перший погляд, встановлення Windows здається простою справою. Однак, навіть досвідчені користувачі стикаються з рядом проблем, через які задача виявляється дуже складною. Одна з них – помилка 0xc0000428 при встановленні, яка робить роботу на комп’ютері абсолютно неможливою.

Ошибка 0xc0000428 при установке

Можливі причини

Пам’ятаємо про те, що операційна система – складний, багатокомпонентний продукт. Тому, щоб встановити точну причину та успішно завершити встановленняу Віндовс, потрібно володіти досить серйозними знаннями у даній області.

Серед можливих варто відзначити наступні:

 1. Як показує практика, далеко не всі є свідомими громадянами й користуються зламаними версіями Windows. Варто звернути увагу на опис проблеми: якщо воно містить код oem-drv64.sys – значить встановник не може прочитати код активації та зупиняє свою роботу.
 2. Також зустрічається пошкодження завантажувача операційної системи, який називається BOOTMGR. У цьому випадку опис містить ім’я файлу winload.exe. Досить часто так виходить при оновленні системи.
 3. Віндовс на двох жорстких дисках – старий та новий. Буває, що при підключенні нового диска встановлюється нова система. При цьому на «колишньому» систему забувають видалити. У результаті виникає конфлікт двох систем – помилка.
 4. Якщо раніше встановлювався віртуальний дисковод DAEMON Tools, то помилка 0xc0000428 може також з’явитися. Його цифровий підпис не завжди відповідає новим версіями «вінди». Аналогічна ситуація може скластися з іншими драйверами для віртуальних пристроїв.
 5. Мультизавантажувальні флешки часто використовують для встановлення ОС. Завантажувач Grub4DOS впливає на процес встановлення та може привести до збою.

Як виправити?

Щоб знайти коректне рішення, коли виникає помилка 0xc0000428 при встановленні, перш за все важливо знайти причину.

Іноді можуть допомогти прості дії:

 • завантаження системи у «безпечному режимі»;
 • відключення у БІОС обов’язкову перевірку драйверів;
 • ручне оновлення встановника BOOTMGR.

Якщо дані дії не принесли результату, розумно викликати майстра з «Комп Майстер Центр».

Професійний підхід

У штаті працюють кваліфіковані фахівці з досвідом роботи не менше трьох років. Тому вони без праці встановлять причину та знайдуть оптимальне рішення. У своїй роботі вони використовують тільки ліцензійне ПЗ, тому ризик, що вони зашкодять вашому комп’ютеру, повністю виключений.

Послуги фахівця недорого коштують, до того ж вам не доведеться додатково оплачувати виїзд майстра та діагностику. При цьому ви заощадите масу часу й сил на спробах вирішити проблему самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link