Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Що вас цікавить?
Ремонт ноутбука

Діагностика ноутбука, налаштування ноутбука, запилення ноутбука, терміновий ремонт ноутбука

Комп’ютерна допомога

Консультації магістра, установка Windows, установка програм, налаштування Windows, налаштування BIOS, відновлення даних,
Інсталяція драйверів

Типові проблеми з ноутбуком

Ноутбук не включається, ноутбук не завантажується, ноутбук зависає, ноутбук гріється, ноутбук вимикається, шумить ноутбук, синій екран ноутбука, не працює скайп, не працюють програми або гри, немає зображення на ноутбуці

Ми – компанія «Комп Майстер Центр» швидко, недорого і якісно виконаємо ремонт ноутбука, його налаштування, чистку і діагностику.

Ноутбук і людина

Лептопи вже давно взяли нас в свій полон. Це зовсім не дивує, адже ноутбук відрізняється особливою функціональністю, мобільністю та зручністю під час роботи з ним.

Наша робота, розваги (ігри, фільми, книги), секрети, встановлені в ноутбуці, можуть бути завжди з нами. Куди б ми не відправлялися, лептоп може бути разом з нами.

Але, на жаль і такий чудовий пристрій має властивість ламатися, потребуватиме догляду та налаштування.

Ремонт ноутбука і його особливості

Вам потрібен терміновий ремонт ноутбука? Без проблем. Ваш лептоп «загальмував» і потребує налаштування? Легко. Всі ці операції, фахівці, що працюють в нашій компанії, зроблять максимально оперативно і якісно, адже є висококласними професіоналами, які знають обчислювальну техніку краще самих себе. Ремонт ноутбуків в Києві – це те, що ми вміємо робити швидко, недорого і якісно!

Чистка ноутбуків і її переваги

Ноутбук почав вимикатися, перезавантажуватися і шуміти? Значить, йому потрібна чистка ноутбука. У Києві, як вам уже відомо, ми надаємо свої послуги вже досить давно.

Ми абсолютно безкоштовно прибудемо до вас додому і очистимо лептоп від різних забруднень буквально за годину, із застосуванням при цьому спеціальних інструментів і засобів.

Налаштування роутера

Якщо ви бажаєте, щоб інтернет був у вашому будинку або офісі всюди – просто зателефонуйте до нас. Наші фахівці швидко прибудуть на місце призначення, де проведуть налаштування маршрутизатора. Налаштування роутера в Києві – складна операція, яка потребує професійного підходу й годі!

Віддавайте перевагу кращим і тоді забудете про проблеми з обчислювальною технікою!

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image