Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не встановлюється Office 2016. Помилка при встановленні

Програма Microsoft Office по праву вважається найзручнішою для використання на комп’ютері. Без неї вже неможливо уявити роботу, навчання, ведення онлайн бізнесу. Найпопулярнішими продуктами Microsoft вважаються Office 2019 і Office 2016. Однак, встановлення та оновлення компонентів може призвести до помилки з кодом 30010-4.

Не устанавливается Office 2016 ошибка при установке

Звідки вона береться?

У деяких випадках це відбувається через конфлікт між 64-бітною системою і 32-бітною версією «Офісу». Але це не єдина можлива причина.

 1. Помилка 30010-4 при встановленні «Офісу» може виникнути у разі обмежень антивірусної програми або брандмауера. Бувають ситуації, коли вони блокують Office або його поновлення, сприймаючи як небезпечні компоненти. Ви можете виправити цю помилку, на кілька хвилин вимкнувши брандмауер або антивірус.
 2. Пошкодження системних файлів. Якщо помилка виникла через системні файли, то це можна виправити за допомогою сканування SFC. Перевірка системних файлів – це процес заміни або відновлення пошкодженого файлу з використанням кешованої копії з каталогу. Задача досить складна для недосвідчених користувачів, оскільки вимагає спеціальних знань.
 3. Помилка 30010-4 може з’явитися через помилки у реєстрі або у значенні ключа. Пошкодження, зміна значення одного ключа призводить до збоїв у роботі всієї програми. Щоб виправити ситуацію, необхідно відновити ключі реєстру та перебудувати строкові значення.

Рекомендовано зробити резервну копію, перш ніж починати відновлення, так як реєстр є досить чутливим елементом комп’ютерної системи.

Якщо самостійно усунути не вдалося

Далеко не завжди виходить виправити ситуацію самостійно. Більш того, майстрам з «Комп Майстер Центр» доводиться додатково усувати проблеми, які з’явилися через невмілі спроби «полагодити» систему. Тому розумно звернутися до них відразу, щоб уникнути більш дорогого ремонту. Крім цього, ви також отримаєте:

 • безкоштовну діагностику та виявлення можливих поломок;
 • усунення усіх можливих причин появи помилки 30010-4;
 • корисні рекомендації щодо використання комп’ютера.

Чекати приїзду майстра довго не доведеться: усі заявки швидко обробляються та виїзд відбувається протягом 25 хвилин. Також ви можете домовитися про зручний для вас час, якщо є інші термінові справи.

Часті питання

✔️ Що роблять майстри при усуненні помилок при встановленні Office 2016?

Вони детально вивчають характеристики пристрою, не ігноруючи навіть найдрібніші деталі. Обов’язково проводиться якісна діагностика стану пристосування, що допомагає максимально точно назвати джерело проблеми та швидше приступити до її ефективного усунення. До речі кажучи, за це ви не платите гроші. Послуга діагностики надається абсолютно безкоштовно.

✔️ Скільки коштує послуга?

Важливо відразу зазначити, що її ціна точно буде не настільки висока, щоб проводити самостійні експерименти та намагатися усунути неприємність самому. Діяльність нашого сервісу орієнтована на те, щоб ви мали можливість отримати професійну допомогу, абсолютно не турбуючись про брак коштів. Тому наші ціни завжди прийнятні, а приїзд – безкоштовний.

✔️ Чому краще звертатися до фахівців з метою усунення помилок у роботі?

Тому що будь-які маніпуляції з технікою вимагають володіння серйозними знаннями й навичками. Низька якість проведеної роботи у кращому випадку не допоможе вирішити питання в принципі. При найсумнішому сценарії це призводить до додаткових фінансових витрат, втрати нервів, часу та сил.

✔️ Якщо спробували виправити ситуацію самі і нашкодили системі, врятуєте ви нас?

Звісно. Звертайтеся до нас і відкиньте думки про те, щоб усувати ще й глобальні проблеми своїми силами. Ми з’ясуємо точні причини несправностей роботи та розповімо, якими способами відбувається позбавлення від них. Далі справа за малим – довірити комп’ютер або ноутбук нам.

✔️ Роботу яких ще програм допоможуть налагодити ваші фахівці?

Ми впораємося зі встановленням і налаштуванням абсолютно будь-яких програм та зробимо це дуже швидко. До нас звертаються за швидкою допомогою власники пристроїв, які використовують техніку для повсякденного навчання, офісної роботи та виконання найсерйозніших професійних завдань. Усі вони потребують якісного програмного забезпечення, яке буде працювати справно та відповідно до їх індивідуальних потреб. Ми це гарантуємо завжди.

✔️ Коли можна звернутися до вас із зазначеною проблемою?

Коли захочете. Ми відкриті для вас у будні і вихідні дні. Робота відбувається навіть у свята. Ми дбаємо про те, щоб ви могли скористатися якісними послугами тоді, коли у цьому дійсно потребуєте. Тому не думайте ні про що, а просто телефонуйте нам, записуйтеся на зручний час та чекайте приїзду нашого співробітника, який зробить усе можливе для того, щоб ваш Office 2016 заробив нормально та максимально швидко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link