Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Не встановлює драйвера USB Windows 10: рішення проблеми

Існує безліч причин, за якими встановлення драйвера USB на Windows 10 може завершитися збоєм, і не завжди ясно, як усунути цю проблему.

Не устанавливает драйвера USB Windows 10

Серед найпоширеніших причин виділяють:

 • оновлення Windows;
 • встановлення несумісного драйвера;
 • блокування антивіруса.

У цій статті ми поговоримо про ці проблеми та дамо кілька порад для їх усунення.

Оновлення Windows

Найбільш поширеною причиною помилки при встановленні драйвера є оновлення ОС Windows 10. Протягом цього часу Центр оновлень одночасно намагається завантажити драйвери у фоновому режимі, що займає близько 10 хвилин. Якщо ви спробуєте встановити драйвер протягом цих 10 хвилин, досить імовірно, що ви отримаєте помилку.

Оновлення драйвера USB

Помилка також може з’явитися, коли встановлено неправильне ПО для відповідного USB-порту. Ви зможете побачити, які елементи установчого пакету не вдалося встановити, закрити діалогове вікно програми встановлення. Ця помилка характерна для ПК з «десяткою».

Якщо причиною помилки є несумісні драйвера, найкращим рішенням буде видалити їх. Після цього ви можете дочекатися поки операційна система сама встановить нові «дрова», або ж зробити це вручну. Для цього необхідні деякі знання, тому найкраще звернутися до професіоналів за допомогою. Для автоматичного встановлення досить перейти на сайт Microsoft та знайти доступні драйвера, якщо ваші досвід й знання дозволяють це виконати самостійно.

Проблема з антивірусом

Цілком можливо, що антивірус вашої системи міг інтерпретувати пакети файлів, як шкідливі. Якщо це так, встановник буде автоматично заблокований. Добре мати надійний антивірус, але якщо він занадто чутливий, то зупинить всі дії, які не можете «зрозуміти логічно». Щоб вирішити цю проблему, вимкніть свій антивірус перед початком встановлення.

Зупинка усіх процесів

Причиною проблеми можуть бути непотрібні файли у системі. Тому розумним рішенням буде видалити будь-які надлишкові файли та зупинити усі процеси, що працюють у фоновому режимі. Після цього потрібно перезавантажити систему та знову запустити процес встановлення.

Проблема не пішла?

Перевстановлення Windows повинне бути останньою дією, яку ви зробите, якщо всі перераховані вище методи виявилися невдалими. Якщо у системі є будь-які пошкоджені файли, це може перешкодити встановленню драйверів. Обов’язково зробіть резервну копію усіх важливих даних й файлів перед перевстановлення системи. Якщо і це не допомогло, то вам обов’язково варто звернутися до професіоналів з «Комп Майстер Центр», які проведуть повну діагностику, знайдуть причини та усунуть їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link