Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Сенсорна панель на ноутбуці Xiaomi не працює

Якщо тачпад ноутбука Xiaomi відмовляється нормально функціонувати, робота стає неможливою. Адже не завжди у користувача є проводова миша, здатна взяти справу на себе. Важливо якомога швидше з'ясувати причину проблеми і швидко її виправити.

Апаратні несправності

У деяких випадках проблема виникає виключно через неполадки устаткування. Якщо відбувається поломка шлейфу тачпада,

Не работает тачпад на ноутбуке Xiaomi

відсутність нормальної продуктивності – явище цілком природне. При наявності будь-яких дефектів їх слід негайно виправити. Це допоможе відновити сенсорну панель.

Часто єдиним можливим виходом з ситуації є повна заміна компонента. Відповісти на питання про його доцільність може тільки досвідчений майстер. Хороша порада: ніколи не намагайтеся самостійно відремонтувати ноутбук.

Недосвідчений користувач іноді навіть на етапі розбирання здатний донести ряд серйозних помилок, які ставлять під сумнів відповідне функціонування ключових елементів пристрою.

Слід також додати, що в деяких випадках вихід з ладу тачпада супроводжується іншими проблемами. Інші важливі компоненти можуть не працювати. Найчастіше причина криється в несправності материнської плати, але це більш складне питання, яке обговорюється окремо. Також можна обійтися без професійної допомоги.

Проблеми, не пов'язані з устаткуванням

Ці питання менш серйозні, але все ж вимагають уваги і конкретних дій користувача, щоб їх виправити. Перший – звичайне відключення. Для того щоб пункт знову був активним, досить натиснути певну комбінацію кнопок.

Знайдіть верхню частину клавіатури Fn внизу, а потім уважно перегляніть верхній рядок кнопок. Ви побачите, що один з них показує тачпад шаблон. Тобі це знадобиться. Правильний тандем «гарячих клавіш» включає сенсорну панель, а потім аналогічно вимикається.

Якщо ваша модель ноутбука Xiaomi має спеціальний ключ активації в місці розташування самої тачпада, ви також можете використовувати його.

Також варто перевірити продуктивність елемента за допомогою диспетчера пристроїв. Необхідно з'ясувати, чи пов'язана відсутність реакцій на дотик з тим, що необхідні драйвери не встановлені. Ви можете забути зробити це, поновивши нову операційну систему на своєму ноутбуці.

Крім того, відомості про драйвери потрібно регулярно оновлювати. Можливо, гаджет просто не має на сьогоднішній день даних, що не дозволяє працювати тачпаду. Важливо періодично перевіряти наявність оновлень, щоб у вас не було ніяких проблем в якийсь момент.

Панель інструментів також допоможе переконатися, що сенсорна панель точно підключена. Для цього потрібно просто зайти у відповідний розділ меню і відкрити налаштування. Якщо ви бачите, що пристрій активний, то проблема криється в чомусь іншому. В іншому випадку просто увімкніть його та збережіть встановлені зміни.

Буває, що одночасне підключення проводової миші не дозволяє працювати тачпаду. Якщо ви встановили цей параметр, його вимкнення врятує ситуацію.

Жодна з перерахованих вище дій не допомогла? Потім рухаємося далі.

Неохайний використання

Можливо, вся справа в банальному забрудненні стихії? Часто користувачі не можуть уявити свій день без чашки кави або чаю, бутерброда біля ноутбука. Випадкове проливання різних рідин і частинок їжі викликає багато проблем всередині вузлів ноутбука.

Тачпад також сильно страждає, так як потребує правильного очищення після таких прийомів їжі. На ньому накопичуються бруд і плями, що перешкоджали нормальній чутливості.

Допоможе м'який ватний тампон, який слід замочити у воді. Допускається використання не надто концентрованого мильного розчину. Важливо не дати вологі потрапити всередину, діючи дуже обережно.

Після цього потрібно протерти тачпад ганчіркою. Ситуація набагато складніше, якщо ви розлили агресивну рідину на поверхню. Навряд чи з цим вдасться впоратися самостійно, не отримавши грамотної допомоги фахівця.

Ми не здаємося

Що ще можна зробити? Іноді допомагає тільки установка нової версії операційної системи. Часто такий спосіб допомагає при відсутності будь-яких змін після інших подій.

Ви також можете спробувати запустити систему в безпечному режимі. Ти відразу ж повернувся до роботи? З одного боку, це дуже добре. Але з іншого боку, є, ймовірно, будуть й інші проблеми, які перешкоджають функціонуванню окремих компонентів.

Іншим припустимим варіантом є повністю видалити елемент. Подальше оновлення списку пристроїв допоможе вам переустановити.

Ви можете увійти в Bios після перезавантаження ноутбука і перейти до роботи з вкладкою "Додатково". Знайдіть "Внутрішній вказуючий пристрій". Ви бачили значення "Увімкнено"? Таким чином, сенсорна панель повинна працювати. Якщо у вас інша фігура, змініть її на вищенаведену. Обов'язково збережіть зміни.

Все ще потрібен професійний підхід

Причини несправності ноутбука Xiaomi і способи їх усунення, про які докладно йшлося в статті, вимагають грамотного підходу. Забезпечити його може тільки досвідчений майстер. Знайти мешканців столиці та області в сервісному центрі «Comp Master Center» нескладно. Співробітники прийдуть до вас додому безкоштовно. Вам не доведеться нікуди йти, щоб віддати обладнання.

Фахівець проведе необхідний діагноз і уточнить, що саме стало причиною збою. При необхідності це дозволить швидко і недорого усунути будь-які супутні проблеми. А також пропонують скористатися послугою очищення від пилу.

По-перше, причиною відсутності нормальної реакції тачпада може бути забруднення, а по-друге, процедура є обов'язковим профілактичним заходом. Це однаково важливо для кожного користувача. Тим більше, що ціна цілком доступна.

Центр надає інші послуги з ремонту, безпосередньо пов'язані з відновленням обладнання. Тут вони можуть зібрати комп'ютер на замовлення за індивідуальними побажаннями, купити непотрібні вживані пристрої, відремонтувати електронні компоненти і відновити втрачені дані.

Звернувшись до «Comp Master Center», Ви отримуєте гарантію високої якості послуг та найкращого сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link