Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Налаштування BIOS

БІОС – ця найважливіша програма, яка ініціалізується при завантаженні обчислювальної машини. Правильне налаштування БІОС забезпечить вашому ПК продуктивність і нормальну взаємодію компонентів між собою. У нашому випадку виконанням даної операції займаються висококласні майстри, які працюють у нас вже далеко не один рік. Під час роботи ми застосовуємо краще програмне забезпечення, яке повністю виключає утворення поломок комп’ютерних деталей або зниження продуктивності цього пристрою.

 

Роль БІОСу в «житті» комп’ютера

Basic Input Output System – базова підсистема, встановлена на материнській карті, а саме в невеликому чіпі. Коли комп запускається, процесор спочатку запускає БІОС і в разі не виявлення проблем продовжує її вже в операційній системі. Процес завантаження – це не єдине завдання БІОС, багато ОС використовують його для доступу до того чи іншого пристрою в якості посередника. Говорячи простими словами, не було б БІОС, не було б ОС, значить, ваш комп’ютер був би нічим більшим, як просто «шматком» заліза.

Як відбувається налаштування БІОС

Наша компанія, представляє послугу «налаштування БІОС в Києві» вже тривалий час, якщо бути точніше – з дві тисячі дев’ятого року. У комп’ютері немає нічого, про що ми б не знали, і БІОС не виняток. Ті, хто вже встиг попрацювати з нами, можуть повністю підтвердити вищезазначені слова. Отже, налаштування БІОС включає в себе:

Перепрошивку мікросхем.

Цю операцію ми виконуємо на стаціонарних комп’ютерах і ноутбуках абсолютно будь-яких моделей. Обов’язково візьміть собі на замітку, що «прошивкою» повинні займатися виключно фахівці. Подібне може закінчиться виходом з ладу деяких елементів материнської плати, а це вже потягне за собою ремонт, який коштує зовсім не дешево.

Заміну батареї.

Подібна операція залежить: по-перше, від будови корпусу материнської плати, по-друге, від її дизайну і по-третє – від способу встановлення батареї на плату.

Скидання пароля.

Ми здійснюємо скидання пароля на всі без винятку комп’ютери. Відзначимо, що не варто займатися «скиданням» вручну, оскільки це не призведе ні до чого хорошого.

Налаштування БІОС в Києві також включає в себе зміни тих чи інших параметрів, безпосередньо в «меню» БІОС, що призводить до поліпшення роботи комп’ютера в цілому.

Як з нами зв’язатися ви напевно знаєте, якщо ж ні – номер телефону надано на сайті, телефонуйте!

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра або кур’єра по КиєвуБезкоштовно
Діагностика апаратної частини комп’ютера

У разі відмови від подальшої роботи діагностика виплачується в розмірі 200 грн.

Безкоштовно
Налаштування BIOS комп’ютера/ноутбука250 гривень
Скидання пароля BIOS300 гривень

 

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image