Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Чи можна відновити дані з непрацюючого ноутбуку

Ви втратили важливі дані через те, що ноутбук перестав працювати? Не турбуйтесь. Їх успішне відновлення можливо. Потрібно тільки скористатися порадами, описаними в статті.

Можно ли восстановить данные с неработающего ноутбука

Спосіб 1

Якщо робота операційної системи Windows вийшла з ладу, врятують завантажувальні диски Linux Live CD, Windows Installer. Запуск ПК, який здійснюється за їх допомогою, дозволяє відновити файли тільки тоді, коли причина криється не в жалюгідному стані заліза.

Вставивши необхідний диск у дисковод, потрібно включити пристрій. Важливо, щоб користувач побачив на екрані робочий стіл або вікно завантаження. Це хороший знак. Шанси на успіх затії збільшуються.

Далі необхідно всього лише вибрати носій, куди можна скопіювати втрачені файли. Допускається використання USB-флеш, жорсткого диска зовнішнього типу.

Найпростіше взаємодіяти саме з Linux Live. Робота з Windows відбувається шляхом здійснення декількох операцій, з якими не завжди легко впоратися новачкові. Йдеться про маніпуляції з вікном управління системними файлами.

Спосіб 2

Їм можна скористатися, якщо не допоміг перший метод. Найчастіше при цьому мова йде про проблеми з відеокартою, материнською платою, блоком живлення. Дані неприємні моменти не говорять про те, що робота жорсткого диску порушена. Значить шанс на успішне відновлення файлів є.

Комп’ютер або ноутбук підлягає розбиранню. Відповідний компонент витягується, а потім монтується у інший пристрій. При підключенні останнього у електричну мережу забезпечується вільний доступ до нужної інформації.

Правильний демонтаж:

 1. Відключити ПК від мережі.
 2. Зняти кришку корпусу.
 3. Викрутити гвинти й витягти жорсткий диск.

Таким же способом відбувається зворотне встановлення компоненту. Монтаж диску у окремі моделі ноутбуків не завжди такий простий. У разі виникнення сумнівів краще не намагайтеся діяти самостійно, а відразу ж звертайтеся до фахівця майстерні.

Важливі тонкощі

У процесі роботи слід обов’язково переконатися у тому, що встановлений елемент точно справний. Як це розуміти? Орієнтуйтеся на наступні ознаки:

 • Безпомилкове визначення імені диску, сам факт його прочитання системою.
 • Нормальна швидкість запуску.
 • Відсутність різких звуків у ході роботи.
 • Системний контроль не видає ніяких небажаних реакцій.

Якщо ви запідозрили недобре, негайно припиніть будь-які подальші дії. Виклик надійного майстра обов’язковий. У іншому випадку ризикуєте зіткнутися з повною втратою даних.

Робота з контролем Smart і R-undelete

Провідник не відображає файли? Необхідно знайти відповідний диск та уточнити розмір, щоб легше впізнати елемент. Його нормальний стан перевіряється за допомогою Smart. Виклик останнього здійснюється шляхом натискання правої кнопки миші у області диску.

При поганому результаті не варто навіть намагатися вирішити проблему своїми силами. Допоможе тільки професіонал. У іншому випадку слід створити образ диску.

Потім допускається можливість вибору конкретних типів файлів, які підлягають відновленню. Це робиться за допомогою кнопки «Clear All». Далі потрібно просканувати диск, використовуючи R-undelete. Після завершення процесу перед вами з’являться розділи, які були виявлені у ході перевірки. Серед них потрібно вибрати відповідний, пошуки якого й велися.

Ті файли, які потребують відновлення, необхідно позначити галочками. Залишиться тільки вибрати місце, де вони повинні зберегтися. Опція «Recover» дасть старт відновленню. Потім дані будуть доступні для користувача.

Куди звернутися, якщо щось пішло не за планом?

Якщо усі описані дії не допомогли, звернення до професіоналів врятує складну ситуацію. Сервісний центр «Комп Майстер Центр» швидко поверне втрачені дані та налагодить нормальну роботу техніки. Тут точно знають, як грамотно діяти навіть при найскладніших поломки.

Великий досвід роботи майстрів дозволяє надавати якісні та оперативні послуги прямо вдома. Виїзд окремо не оплачується, так само як й процес діагностики.

Якщо ви розумієте, що не бажаєте вкладати кошти у ремонт жорсткого диску, а дані, які зберігаються на жорсткому диску для вас не сильно цінні, можна здати техніку у сервіс «Комп Майстер Центр». Тут купують навіть неробочі комп’ютери та ноутбуки по кращої вартості.

Боїтеся зіткнутися з купою поширених проблем сучасних користувачів, вина за які криється у відсутності профілактичних робіт з технікою? У «Комп Майстер Центрі» доступна послуга очищення від пилу, яку потрібно проводити не менше 1 разу на рік кожному власнику ПК або ноутбуку.

Якщо вам необхідно встановити нове програмне забезпечення на пристрій, сервіс гарантує грамотну та швидку допомогу й у цій справі.

Складний ремонт, ретельна діагностика, заміна комплектуючих та навіть збірка комп’ютерів на замовлення під силу фахівцям «Комп Майстер Центру». Телефонуйте кваліфікованим співробітникам у будні та вихідні дні. Ви отримаєте якісну послугу за оптимальною ціною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link