Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Чи можна поміняти матрицю на ноутбуці?

Без нормальної працездатності екрану, користування ноутбуком не представляється можливим. Тому у разі його пошкодження або некоректної роботи, швидке відновлення є обов’язковим. Матриця гаджету нерідко страждає, а причини можуть бути різними. Але як зрозуміти, що справа саме у ній? Чому так відбувається? Чи підлягає елемент успішній заміні? Відповіді на перелічені запитання знайдете у даній статті.

Можно ли поменять матрицу на ноутбуке

Переконуємося, що справа саме у матриці

Не завжди відсутність нормальної передачі зображення безпосередньо пов’язано з несправним станом матриці. У деяких випадках проблема виникає через неполадки у роботі відеокарти. Часто вина повністю лежить на серйозних програмних збоях.

Можна спробувати визначити, чи є сама матриця першоджерелом проблеми. Для цього потрібно здійснити підключення техніки до телевізору або монітору. Слід скористатися кабелем типу HDMI. Не побачили нічого страшного? Немає ніяких різнокольорових смужок та битих пікселів? Зображення чітке, його якість висока? Значить уся справа точно у несправності матриці.

Причини

Матриця може вийти з ладу через удар або будь-якого іншого виду пошкодження механічного типу. Якщо ноутбук впав з дивану, столу або стільця, це також може виступити серйозним провокуючим фактором.

Предмети, які ви залишили лежати на поверхні клавіатури через власну неуважність, здатні заподіяти чималу шкоду справного стану матриці ноутбука.

При випадковому проливанні будь-яких напоїв на екран гаджету, теж не можна виключати ймовірність її ушкодження. Шкідливу звичку пити чай, кава, воду або соки близько ноутбуку слід назавжди залишити у далекому минулому. На жаль, ця проблема є однією з найбільш поширених серед сучасних користувачів.

Не слід виключати ймовірність зіткнутися з заводських браком. Часто ця неприємність дає про себе знати вже у перші дні після початку експлуатації. Але іноді так трапляється лише через місяці. Важливо негайно звернутися до відповідного сервісного центру при виникненні проблеми й надати гарантійний талон.

Як відбувається процес заміни?

Відразу відзначимо, що успішна заміна можлива.

Відповідальна процедура включає у себе кілька етапів. Необхідно чітко слідувати кожному з них.

Ось так виглядає загальний алгоритм дій:

 1. Ноутбук слід від’єднати від електричної мережі. Обов’язково виймається акумулятор. У іншому випадку є ризик зіткнутися з коротким замиканням, що неминуче призводить до згорання шлейфу матриці.
 2. Усі болти, які знаходяться у верхній частині кришки, відкручуються за допомогою хрестоподібної викрутки відповідного розміру.
 3. Внутрішні затискачі слід відщепнути, а потім можна безперешкодно зняти саму кришку.
 4. Кутові болти, які прикріплюють матрицю, відкручуються, а шлейф, який йде від материнської плати, від’єднується.
 5. Тепер можливо витяг пошкодженої матриці з корпусу.

Далі можна приступити до встановлення нової матриці.

Як підбирається?

При виборі нового елементу важливо враховувати безліч нюансів. Навіть, якщо та чи інша матриця на перший погляд ідеально підходить, це ще не означає, що встановлення доцільне.

У аналогічних моделях нерідко вбудовані абсолютно різні типи матриць. Достовірна інформація про відповідний варіант є на етикетці. Заводський номер є на задній поверхні самого компонента. Тільки ці відомості допоможуть зробити правильний вибір й прийняти остаточне рішення на користь встановлення конкретної матриці.

Обидва типи повинні строго збігатися по діагоналі, дозволу, підсвічуванні, кількісті контактів, розташуванню кріплень й товщині.

Заміна матриці – відповідальний та серйозний захід, який слід довіряти виключно досвідченим професіоналам. Це є гарантією повного відновлення працездатності та мінімізує виникнення ризиків, пов’язаних з діяльністю недосвідчених користувачів.

«Комп Майстер Центр» поверне матрицю до життя!

У сервісі «Комп Майстер Центр» працюють кваліфіковані фахівці, які зроблять грамотну заміну старої матриці на нову. Тут також виконуються інші види ремонту техніки, незважаючи на складність поставлених цілей.

Досвідчені майстри здатні успішно вирішувати будь-які завдання за доступними цінами. Їх можна викликати додому або до офісу безкоштовно по Києву та Київській області. Ввічливі співробітники «Комп Майстер Центру» гарантують грамотну допомогу швидко та якісно. Немає ніякої необхідності приїжджати у майстерню та витрачати масу часу.

Всього один дзвінок – й швидка допомога для техніки вже у вас. Сервісний центр «Комп Майстер Центр» працює без вихідних та перерв, турбуючись про ваш комфорт й відновлення справного стану ПК та ноутбуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link