Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Налаштування та встановлення роутера

Наша компанія «Комп Майстер Центр» виконає встановлення і налаштування вашого маршрутизатора оперативно, якісно і недорого. Також ми усунемо всі несправності Wi-Fi мережі.

Налаштування та ремонт роутера

У момент, коли виходить з ладу техніка, якої ми активно користуємося щодня, відразу ж стає не по собі, а деякі і зовсім в паніку впадають, чого робити не можна. У такій ситуації є два виходи – або придбати новий маршрутизатор або віддати поламаний в руки професіоналів. Фахівці нашої компанії здатні оперативно і швидко зробити ремонт роутера. У Києві ми працюємо ще з дві тисячі дев’ятого року. До сьогоднішнього дня налаштували і відремонтували тисячі роутерів. Від чого можна зробити висновок – нам довіряють! Всі співробітники нашої компанії володіють багаторічним досвідом, завдяки якому вони здатні вирішити завдання будь-якої складності не віднімаючи у вас багато часу.

Обов’язково відзначимо, що налаштування роутера в Києві – це та операція, яка виконується нами приблизно десять разів на день, що ще раз підтверджує, що нам довіряють.

Жити без інтернету неможливо, і так скаже абсолютно кожна людина, яка хоча б раз виходила у всесвітню павутину. Роутер – це пристрій, який дозволяє зробити цей вихід ще більш комфортним і зручним (сидіти в інтернеті ви можете на дивані, у ванній, кухні і так далі без проведеного до вашого ноутбука кабелю).

Налаштування Wi-Fi роутера в офісі або вдома

З нами легко, просто і комфортно! Якщо у вас виникла якась проблема, не потрібно тягнути свій роутер у наш офіс через ціле місто, оскільки ми самі приїдемо до вас (причому це буде повністю безкоштовно) і усунемо проблему. Налаштування роутера на дому – це зручно для вас і легко для нашого фахівця! Візьміть собі на замітку, що перед тим як приступати до виконання будь-яких ремонтних робіт, ми завжди спочатку проводимо діагностику (вартість якої така ж як і виклик комп’ютерного майстра додому – безкоштовна). І тільки після її твори, почнемо ремонтні роботи, які виконаємо якісно, ​​надійно і оперативно!

Супутні послуги

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link