Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як встановити Windows, якщо на ноутбуці Free Dos

Придбали ноутбук з операційною системою Free Dos? Корисно буде вивчити питання встановлення на нього Windows. Тільки так можна забезпечити повноцінну роботу пристрою, здатну задовольнити потреби сучасного користувача.

Как установить Windows если на ноутбуке Free Dos

Що таке Free Dos?

Free Dos призначена для роботи переважно з жорсткими дисками, дискетами. Звідси виникло визначення – дискова операційна система. Сьогодні сфера її вживання не настільки широка, як це було раніше (20 і більше років тому). Free Dos перейшла у вузькоспеціалізований розряд.

Читання даних з їх подальшим записом відбувається за допомогою накопичувачів, які у певний момент були підключені до ноутбуку. Ніщо не стоїть на одному місці. У міру розвитку інформаційних технологій та електроніки у цілому, Free Dos поступово втратила колишню популярність. Їй на зміну прийшли усім відомі:

  • Windows;
  • Linux;
  • MacOS.

Обговорювана ОС є безкоштовною, а вихідний код – відкритим. Цим пояснюється факт її активного поширення й використання у наші дні. Однак їй не під силу вирішити спектр завдань, з яким сьогодні стикається безліч користувачів. Дане питання наводить на думку про неминучість встановлення Windows.

Процес встановлення Windows на Free Dos

Важливо не забути зберегти особисті дані, які ви могли перенести на ноутбук раніше. По закінченню процесу успішного перевстановлення вони будуть видалені безповоротно.

Порядок дій, необхідних для установки Windows:

  1. Вставте диск/флеш-накопичувач в дисковод/USB-порт.
  2. Задайте правильні налаштування Bios. Вхід здійснюється за допомогою клавіш DEL/F2. Слід зробити так, щоб ваш інсталяційний носій зайняв перше місце у списку.
  3. Дочекайтеся початку запуску роботи ноутбуку після перезавантаження. Потім відразу стартує інсталяційний процес.
  4. Вивчіть вказівки, що спливають на екрані. Потрібно буде взяти ліцензійні умови. Після налаштувати основні параметри.
  5. Наступний крок – форматування. Завершивши його, необхідно продовжити процес встановлення. Не лякайтеся того, що періодично пристрій перезавантажується. Це нормально.

Важливо простежити, щоб нова операційна система обов’язково була встановлена на диск C. Жорсткий диск завжди попередньо ділиться на 2 розділу – C та D.

Закінчення процесу

Завершальним етапом стане встановленняа необхідного набору драйверів, без яких робота не буде повноцінною. У комплекті з ноутбуком зазвичай поставляється диск з такими даними. Якщо його не виявилося, драйвера можна скачати у інтернеті. Не забудьте також про пакет програм. Начебто все просто. Але так відбувається далеко не завжди. Не турбуйтесь. Вихід є.

Безцінна допомога фахівців

Не виходить зробити встановлення правильно? Ноутбук не запускається або працює нестабільно? Якщо діяти самостійно, таке трапляється часто. Професіонали сервісу “Комп Майстер Центр” приїдуть до вас додому або до офісу настільки швидко, наскільки це можливо. Вони допоможуть вирішити будь-яке питання, пов’язане зі встановленням Windows на Free Dos й не тільки. Усі співробітники мають великий досвід роботи, що гарантує отримання якісних послуг.

Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, й назвіть менеджеру відповідний час виклику майстра. Спеціаліст здійснить безкоштовний виїзд та проведе оперативну діагностику. Залишиться тільки оплатити успішно виконане завдання та далі користуватися пристроєм із задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
Контакти
close-image