Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Як полагодити USB вхід на ноутбуці

Без наявності справного роз’єму USB, користування ноутбуком не є комфортним. Величезна частина корисної інформації зберігається на компактних флешках. Даний тип роз’єму також необхідний для підключення безлічі сучасних пристосувань. Наприклад, миша, принтер, сканер та навіть просто кабель для зарядки телефону. Тому поломка викликає масу незручностей й вимагає якнайшвидшого усунення.

Как починить USB вход на ноутбуке

Чому так відбувається найчастіше?

Серед причин, що провокують виникнення неполадки, перше місце займає діяльність користувача. Якщо ви регулярно та різко висмикуєте шнур або USB-флеш, будьте готові до того, що з плином часу роз’єм сильно розхитається. У цьому випадку необхідно віддати гаджет у руки досвідченого майстра. Він швидко усуне неполадку. Тільки не намагайтеся діяти самостійно. Інакше простого ремонту може бути недостатньо. Доведеться здійснювати повну заміну елементу.

У деяких випадках пошкодження має суто механічне походження. Це більш небезпечний варіант. Подібне явище значно збільшує ризик виникнення короткого замикання, що може призвести до серйозних несправностей багатьох компонентів ноутбуку.

Ще одна поширена причина – наявність великої кількості пилу й бруду всередині роз’єму. Часто провокуючим фактором виступають домашні тварини з густою шерстю. Іноді виходять з ладу контакти або південний міст. У всіх цих випадках також не обійтися без отримання допомоги досвідчених фахівців.

Які заходи вжити в першу чергу?

У домашніх умовах можна спробувати відновити колишню працездатність, перезагрузив пристрій та оновивши драйвера. Завантаження версій 2.0 та 3.0 нерідко допомагає позбутися від неприємності.

У окремих випадках допомагає звернення до Диспетчеру пристроїв. У ньому необхідно видалити контролери USB, а потім здійснити перезавантаження системи.

Надмірне навантаження на порт також викликає збої у роботі. Необхідно вимкнути USB роздільник й дочекатися падіння температури. Після цього можна заново включити його й перевірити нормалізувалося чи функціонування.

Іноді причина криється у тому, що порт виявляється не підключеним до материнської плати. Особливо часто так буває у тих випадках, коли користувач самостійно розбирає й збирає гаджет. Якщо не під’єднати роз’єми належним чином до материнської плати, вони не будуть працювати. Подібні дії тягнуть за собою виникнення серйозних неприємностей та нових поломок. Єдиний вихід – звернутися до досвідчених майстрів, здатних вирішити задачу якісно та оперативно.

Трохи корисних порад

Для того, щоб раз та назавжди забути про проблему, потрібно вивчити деякі правила експлуатації USB-роз’ємів. Звучать вони так:

 1. Акуратне поводження значно збільшує термін служби. Не потрібно буквально виривати шнури та флешки з роз’ємів, вставляти у них сторонні предмети.
 2. Користуйтеся перехідниками та подовжувачами, призначеними спеціально для роз’ємів обговорюваного типу. Це особливо актуально при регулярній експлуатації.
 3. Не використовуйте шнури з будь-якими пошкодженнями. Переважно підключення суто оригінальних проводів.
 4. Регулярно оновлюйте пакети драйверів. Найбільш актуальні дані обов’язкові.
 5. Намагайтеся ніколи не ремонтувати гаджет самостійно. Довіряйте тільки досвідченим професіоналам.

Сервісний центр «Комп Майстер Центр» стоїть на сторожі збереження справного стану техніки. Робота відбувається у всіх районах Києва та області.

Переваги звернення до «Комп Майстер Центр»

 • Виключно кваліфіковані співробітники у штаті, які обов’язково проходять належну підготовку та володіють багажем спеціалізованих знань й навичок.
 • Величезний спектр доступних послуг. Майстри беруться за ремонт та налаштування різних видів техніки. Складність ситуації ролі не грає. Однаково успішно усуваються будь-які типи поломок.
 • Відмінні ціни. Клієнти отримують грамотну допомогу без переплат. Приємний бонус – гарантія безкоштовного виклику у будь-який район столиці або області. Сам факт з’ясування причини також не оплачується.
 • Високий рівень сервісу. У «Комп Майстер Центрі» налагоджено культурне обслуговування. Усі співробітники спілкуються з клієнтами однаково ввічливо. Вони вміють пояснювати складні речі простою мовою.
 • Прийнятний графік роботи. Ви можете викликати фахівця у будь-який день тижня з ранку до вечора. Потрібно лише вирішити, коли буде зручно саме вам.

Звертайтеся у «Комп Майстер Центр» й ви переконаєтеся: відтепер можна абсолютно не хвилюватися про те, кого викликати на допомогу техніці. Оперативний виїзд майстра та швидке надання якісної послуги будуть забезпечені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link