Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Диск C заповнений. Що робити?

Зараз комп’ютер, ноутбук є практично у кожному будинку. Однак, далеко не всі користувачі вміють грамотно ним користуватися. Тому доводиться звертатися у сервісний центр, щоб відновити повноцінну роботу улюбленого гаджета.

Диск С переполнен

Найпоширеніша проблема

Як правило, комп’ютер використовують у домашніх умовах, щоб дивитися фільми, грати у ігри, слухати музику, спілкуватися у соціальних мережах. Найпоширеніша проблема, з якою доводиться стикатися – оповіщення диск С заповнений.

Чому так відбувається:

 1. Ігри, фільми, музика та інші програми автоматично завантажуються на диск С.
 2. Чим довше користуєтеся, тим більше пам’ять забивається “сміттям”.

Це основні причини. Через переповнений диск комп’ютер не зламається. Але буде трохи “гальмувати”, раз у раз буде з’являтися попередження о переповненому диску. Але і цього цілком достатньо, щоб ускладнити користування.

Варіанти вирішення

Вирішити проблему відносно нескладно, за умови що ви добре розбираєтеся у системі Windows. Але у більшості випадків, люди бояться розбиратися самостійно – адже на диску встановлена система та її легко можна пошкодити. До речі, якщо диск С переповнений незрозуміло чим, Windows 7, XP або будь-яка інша версія – рішення практично завжди однакові та не залежать від версії вашої операційної системи.

Кілька простих порад допоможуть вам впоратися з ситуацією:

 • Перегляньте диск С. Якщо на ньому є багато музики, фільмів – перенесіть їх у інше місце. Що стосується ігор, то пам’ятаємо про те, що сучасні версії можуть займати кілька десятків гігабайт. Розумніше видалити їх та встановити заново на Диск D, E (може бути і інша назва).
 • Регулярно потрібно очищувати кеш. Як правило, для цього використовують програми-утиліт типу CCleaner. При щоденному використанні вже за місяць набирається 3-4 гігабайти «сміття». Візьміть за правило очищувати його хоча б раз на тиждень.
 • Особливу увагу приділіть «Робочому столу». Досить часто недосвідчені користувачі зберігають все, що їм потрібно, саме сюди. Зробите аналогічно – непотрібне видаліть, потрібне перенесіть на інший диск.

Чого не варто робити

Природно, працювати з диском С потрібно акуратно. Досить часто проблеми виникають у тих, хто шукає рішення проблеми у мережі. На жаль, далеко не завжди поради дійсно корисні. До того ж не дуже досвідченим користувачам досить складно самостійно розібратися. Майстрам з компанії «Комп Майстер Центр» нерідко доводиться виправляти наслідки такого «самолікування».

Якщо не спрацювало

Буває так, що жорсткий диск заповнений, а файлів немає. У цьому випадку розумно скористатися послугами майстра з сервісного центру «Комп Майстер Центр» у Києві. Цілком можливо, що знадобиться спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого буде знайдена та усунена проблема.

Чому варто це зробити?

 1. Майстер проведе повноцінну діагностику системи і дасть оцінку ситуації.
 2. Покаже, як правильно зберігати потрібні файли, створить (якщо необхідно) додатковий диск і налаштує автоматично завантажувати на нього, щоб у майбутньому подібних ситуацій не виникало.
 3. Почистить диск С від зайвих, в тому числі прихованих файлів, при цьому не зашкодить систему.
 4. Бувають випадки, коли може знадобитися повне перевстановлення системи. Звичайно, за умови що вона давно не оновлювалася або на комп’ютері виявлени віруси, які неможливо видалити іншими способами.
 5. Послуги комп’ютерного майстра недорого коштують, при цьому ваш ноутбук чи комп’ютер буде працювати, як новий.

У компанії працює великий штат справжніх професіоналів, тому на виклик вони приїжджають швидко і вам не доведеться довго чекати, поки улюблений комп’ютер знову запрацює у повну силу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link