Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Діагностика несправностей ноутбука

Діагностика ноутбука – це процес, який виконується для того, щоб дізнатися, що саме вийшло з ладу. Як би це деяких не дивувало, але багато дефекти володіють одними й тими ж симптомами. Щоб виявити справжню причину некоректної поведінки обчислювальної машини або її поломку, візуального огляду буде далеко недостатньо. Потрібно використовувати спеціальне обладнання і знання!

Правильна діагностика – запорука економії грошей в ремонті

Діагностика ноутбуків в Києві, яку виконує наша компанія – це основна складова під час проведення ремонтних робіт для відновлення працездатності пристрою. Іноді для її виконання може знадобитися кілька годин, а то й днів. Фахівці нашої компанії виконають цю операцію, а також подальший за нею ремонт в найкоротші терміни завдяки багаторічному досвіду, високому професіоналізму і знанням.

Види діагностики

Діагностика ноутбуків буває первісною та повною.

Первісна або поверхнева включає в себе діагностичні роботи вузлів пристрою, які не потребують розбирання, наприклад: тестування HDD, ОЗУ, процесора і інших модулів. Говорячи простими словами, виконується при візуальному огляді.

Повна діагностика ноутбуків в Києві або «глибока» включає в себе діагностичні роботи абсолютно всіх вузлів обчислювальної машини. Вона дає можливість дізнатися справжню причину поломки. Крім того дозволяє знайти приховані дефекти, що дозволить в майбутньому швидше усунути несправність.

Чому ми?

Під час діагностики ми користуємося спеціальним обладнанням, що дозволяє максимально точно, а також швидко знайти поломку. Відзначимо, що працюємо абсолютно з усіма моделями лептопів.

Характерні для ноутбука несправності

Існує багато несправностей, для виявлення яких достатньо візуального огляду. Наприклад: гальмування роботи, зависання і перегрів можуть бути пов’язані з тим, що пора оновлювати програмне забезпечення або з поломкою вентилятора. Спотворення зображення можуть бути пов’язані з виходом з ладу відеочіпа.

Скільки це коштує?

Якщо ви дивилися прайс на наші послуги, наданий на нашому сайті, то вже побачили що діагностика ноутбука в Києві, яка виконується нашою компанією повністю безкоштовна. Крім того виїзд комп’ютерного майстра додому також безкоштовний.

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного мйстра по КиєвуБезкоштовно
Діагностика апаратної частини комп’ютера

У разі відмови від подальшої роботи діагностика виплачується в розмірі 200 грн.

Безкоштовно
Заміна або перепідключення жорсткого диска150 гривень
Заміна/перепідключення оперативної пам’яті150 гривень
Заміна/перепідключення шлейфів ноутбука150 гривень
Робота із заміни або відновлення кнопки ввімкнення

Ця робота проводиться тільки в нашій майстерні

150 гривень

 

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону