Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Нескінченне завантаження Windows 10 при запуску комп’ютера

Новітня операційна система Windows 10, по завіреннях розробників, вважається найзручнішою та надійнішою ОС з усіх Windows. Але це не звільняє її від усіляких неполадок та збоїв у системі. Однією з найпопулярніших проблем вважається нескінченне завантаження Windows 10 при запуску ПК. Які ж причини такої неполадки та як з нею боротися?

Бесконечная загрузка Windows 10 при запуске компьютера

Головні причини

Насправді, їх досить багато й зрозуміти, яка саме приносить вам незручності, дуже складно. Тому навіть досвідчені користувачі часто, у пошуках причини, просто перебирають усі можливі причини, користуючись методом виключення. Тут перераховані найбільш часто виникаючі причини та способи їх усунення:

 1. Найголовнішою причиною виникнення даної проблеми є апаратні збої (неполадки з обладнанням). Головними винуватцями тут прийнято вважати відеокарту, вінчестери та оперативну пам’ять. Існують певні програми-утиліти для перевірки кожної складової (наприклад, MemTest86 – для відстеження споживання оперативної пам’яті та TestDisk – для жорстких дисків).
 2. Причиною збою може бути й банальний вірус. Цілком можливо, що з останнім скачаним фільмом або музичним треком ви отримали ще й вірус. Якщо у вас не встановлений хороший антивірус, то радимо скачати, адже зараз наштовхнутися на вірус у інтернеті дуже просто. Але навіть якщо антивірус у вас вже є, це не гарантує 100% захист. Однак якщо ви зіткнулися з проблемою нескінченного завантаження, краще провести повну перевірку вашого комп’ютера, тобто перевірити усі файли, які є.
 3. Якщо встановленнням Windows займалися ви самі або не дуже хороший майстер, цілком можливо, що була упущена якась важлива деталь. Наприклад, відсутній якийсь файл, що й викликає циклічний рестарт.
 4. Нескінченне завантаження можуть викликати не тільки «залізо» комп’ютера, але й сторонні програми. Зазвичай це піратські версії ігор та інших програм, викачані з інтернету і не маючих ліцензії. Тут слід або качати все з офіційних сайтів або змінювати файл програми на оригінальний.
 5. Якщо у вас ноутбук, проблема може виникати через некоректну роботу батареї. Перевірити це досить просто. Якщо ноутбук не завантажується тільки під час зарядки, то швидше за все проблема у зарядному кабелі. Підключіть його до іншого ноутбука, перевірте його роботу. Якщо з кабелем проблем немає – швидше за все, справа у батареї. Її теж можна дістати та підключити ноутбук до джерела живлення, тим самим перевіривши на неполадки ще й батарею.

Що робити?

Коли комп’ютер не може навіть відкрити робочий стіл, мало що з ним можна зробити. Але можливо ПК зможе завантажитися у командний рядок. За допомогою нього можна провести діагностику й навіть вирішити проблему.

Однак навіть це займає багато часу та не завжди буде дієвим для тих, хто знає комп’ютер тільки поверхнево. Додатково до цього, у кожній системі процес перезавантаження ПК у командний рядок відрізняється, тому великий ризик заплутатися та у результаті не вирішити проблему, а тільки погіршити її.

Самим розумним рішенням буде звернення за допомогою до фахівця. У «Комп Майстер Центр» працюють компетентні майстра з багаторічним досвідом роботи. Вони проведуть повну діагностику вашого комп’ютера для встановлення причин і вирішення проблеми. За приємну ціну ви заощадите багато часу, сил та нервів. Виклик майстра здійснюється додому у будь-який день тижня. А повний список послуг та їх вартість ви можете подивитися на у відповідному розділі сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link