Вернуться
Приїхав тільки на діагностику, а виявилось що ремонт займає буквально годину. Зачекав поруч, забрав готовий ноутбук.
Другие отзывы
Петро Іванович Жук
Рідко залишаю відгуки. Але тут усе пройшло саме так, як повинно бути: без сюрпризів, без...
Артем
здав ноут вранці, після роботи вже забрав. без лишніх розмов і нав'язувань. подобається такий підхід.
Олексій
Я звернувся в Комп Мастер Центр з проблемою мого ноутбука, і залишився дуже задоволений якістю...
