Вернуться
Я просто у захваті від сервісу, який надав мені центр з ремонту комп'ютерів! Мій ноутбук почав перегріватися, і мені порадили замінити термопасту на відеокарті. Я звернулася в центр, і майстри справились з завданням оперативно і професійно. Я була приємно здивована, що ремонт зайняв всього кілька годин, і тепер мій ноутбук працює як новий! Відмінний сервіс, чуйний персонал і відмінна якість роботи. Велике спасибі за допомогу! Рекомендую всім!
Другие отзывы
Маринка
Мій ноутбук пережив каву, кота і дитину 😅 Не знаю як, але хлопці його все...
Аліна Собко
Приїхав майстер Ігор, виявивши проблему та швидко та оперативно її усунувши. Все працює добре)
Єгор Таран
Ноут не бачив жодної флешки. Уже думав проблема в материнці. Виявилося щось набагато простіше. Полагодили...
