Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Зависання Windows 10 після стартового екрана

У сучасному світі комп’ютери використовуються повсюдно. Великою популярністю користуються персональні комп’ютери (ПК), які використовуються для роботи, навчання та розваг. Без нього важко уявити наше життя. Тому, коли наш помічник зависає та починає працювати некоректно – варто відразу ж подумати про вирішення проблеми. Отже, що робити, коли комп’ютер зависає відразу ж після стартового екрану (включення)?

Зависание Windows 10 после стартового экрана

Основні причини

Якщо ви не володієте комп’ютером на професійному рівні, виявити точну причину досить складно. Однак існує список основних причин, які з великою ймовірністю можуть впливати на неправильну роботу вашого ПК:

 1. Перевантаження пам’яті. Багато хто забуває стежити за наявністю вільної пам’яті на жорсткому диску. Але ж там накопичується дуже багато сміття, яке через брак вільного місця, починає потрапляти у оперативну пам’ять. Вона відповідає за виконання дій та команд у даний момент часу. Тому комп’ютер починає гальмувати. Щоб уникнути такої проблеми, намагайтеся стежити за вільним місцем на вінчестерах й своєчасно позбавлятися від сміття.
 2. Програми у автозавантаженні. Часто користувачі не помічають, скільки програм стоїть біля них у автозавантаженні, та скільки ресурсів вони споживають. Намагайтеся час від часу видаляти з автозавантаження непотрібні програми та уважно читати інструкції при встановленні програм та софтів, так як саме при встановленні програми ми ставимо галочку навпроти напису «Завантажувати разом з Windows». А саме згоду на цей пункт й обумовлює одночасне завантаження додатка та запуск операційної системи.
 3. Вірус. Завантажуючи з Інтернету фільми, музику та інше, є великий ризик заразити свій ПК вірусом. Навіть якщо у вас встановлений антивірус, це не гарантує вам 100% захисту. Щодня з’являються нові віруси, тому багато в чому безпека вашого комп’ютера залежить від якості захисної програми, її своєчасного оновлення.
 4. Драйвера. Про те, що таке драйвер, ми розповідали у одній з наших статей. Багато драйверів вже входять до складу Windows, але деякі доведеться встановлювати самостійно. Для кожного комп’ютера список драйверів індивідуальний, а їх неправильне встановлення може привести до найрізноманітніших наслідків. До них відноситься і зависання ПК при включенні.
 5. Живлення. Проблема може полягати не у роботі самого комп’ютера, а наприклад, у блоці живлення. Тому при покупці подібних речей завжди звертайтеся до консультантів. Вони підкажуть вам, який саме блок живлення підійде для вашого ПК. У разі, якщо ваш блок живлення знаходиться в несправності, слід здати його до ремонту або купити новий.

Правильне рішення проблеми

Таким чином, визначити конкретну проблему, через яку ваш комп’ютер гальмує, дуже складно, тому розумніше буде звернутися до досвідченого фахівця.

«Комп Майстер Центр» готовий допомогти вам з налаштуванням ПК. Наші майстри знайдуть справжню причину проблеми та усунуть її за прийнятною ціною. Безкоштовний виїзд здійснюється додому, у будь-який зручний для вас день. Повний список пропонованих послуг та ціни на них ви можете подивитися на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link