Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Завис комп’ютер. Що робити?

Трапляється, що ваш девайс зависає без видимих на те причин, при цьому на екрані нічого не рухається, а комп’ютер не реагує на рух мишки. Нас всіх дуже моторошно дратує, коли комп’ютер тривало щось завантажує та у підсумку зависає намертво. Це не тільки займає чимало часу, але й створює дискомфорт у роботі.

Завис компьютер что делать?

Чому так сталося?

При роботі будь-якого гаджету може трапиться так, що він почне працювати повільніше, ніж зазвичай, пригальмовувати або зовсім зависнути, перестає реагувати на будь-які дії. Розберемо найбільш поширені причини збоїв:

 1. Брак оперативної пам’яті. У процесі роботи у операційній системі поступово накопичуються непотрібні файли. Вони заважають нормальній роботі пристрою та призводять до зависання девайса.
 2. Неякісна або невідповідна програма. Однією з причин зависання може бути сама програма або гра, якої ви користуєтеся. Наприклад, якщо характеристики комп’ютера не відповідають її вимогам.
 3. Шкідливі програми, віруси. Крім того, що шкідливі віруси загрожують безпеці гаджета, вони істотно знижують працездатність операційної системи та призводять до зависання.
 4. Перевантаження оперативної пам’яті. Більшість файлів працюють у фоновому режимі, це сильно знижує продуктивність, що також призводить до зависання.
 5. Пошкодження операційної системи. Пошкодження системи може статися через віруси у комп’ютері.
 6. Перегрів гаджету. За систему охолодження у комп’ютері або ноутбуці відповідає кулер (вентилятор). Можливо вам потрібно здати у ремонт або повністю замінити кулер.
 7. Несправність компонентів комп’ютера також здатна знизити продуктивність системи.

Що варто зробити?

Нас повністю не влаштовує така “поведінку” комп’ютера. Існують деякі поради, що сприяють відновленню колишніх функцій пристрою:

 • перезавантажте комп’ютер;
 • відключіть усі непотрібні програми прямо зараз;
 • перевірте девайс на наявність вірусів;
 • очистіть пристрій від пилу, щоб виключити перегрівання;
 • виконайте дефрагментацію диска;
 • очистіть систему від вірусів;
 • перевстановіть систему (якщо зможете зробити це самостійно).

Знайти вихід

Самостійно вирішити проблему з підвисанням комп’ютера не так просто, як може здатися на перший погляд. Без професійних знань розпізнати причину поломки, тим більше розв’язати цю проблему, неможливо. Це дуже трудомісткий, складний та кропіткий процес, з яким впораються тільки сервісні центри. Один з кращих сервісів з обслуговування гаджетів – “Комп Майстер Центр“:

 1. Фахівці зможуть правильно й з високою точністю визначити поломку, на основі отриманих даних.
 2. Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, у тому числі й у вихідні дні.

Крім того, ви можете скористатися послугою терміновий виїзд майстра. Таким чином, проблема вирішиться швидко, професійно, без великих витрат часу та сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link