Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Заміна USB роз’єму на комп’ютері

Оскільки USB-роз’єм дозволяє здійснювати безперешкодне з’єднання комп’ютера з різними типами пристроїв, його поломка є серйозною проблемою. Які дії зробити, якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією? У чому полягають причини виникнення несправності? Відповімо на ці питання далі.

Замена usb разъема на компьютере

Що робити?

Якщо ви виявили, що пристрій, підключений до обговорюваного роз’єму, неактивно, слід негайно з’ясувати, у чому справа.

Для того, щоб перевірити працездатність входу, слід скористатися Диспетчером пристроїв. Увійшовши до нього, необхідно вивчити, чи активний роз’єм. Переконалися, що все у порядку? Тоді вимкніть його. Потім знову включіть й негайно перезавантажте ПК.

Після успішного початку роботи операційної системи потрібно запустити антивірусну програму. Обов’язково проведення повного сканування комп’ютера на наявність вірусів. Після завершення перевірки уважно вивчіть результати. При виникненні найменших підозр видаліть ті чи інші файли.

Усі пакети оновлень слід негайно встановити, а також обов’язково оновити пакет драйверів. Подальше перезавантаження повинне дати старт нормальному процесу функціонування роз’єму USB. Цього не сталося? Значить заміна неминуча.

Причини несправності

 1. Фізичний вплив. Якщо відношення користувача не відрізняється дбайливістю й акуратністю, поломка роз’єму неминуча. Різкі висмикування шнурів ніколи не говорять ні про що хороше.
 2. Попадання рідини. Вода та інші напої є ворогами нормальної працездатності безлічі важливих компонентів техніки. Роз’єми – точно не виняток з правил.
 3. Підключення зламаної флешки або будь-якого іншого несправного обладнання.
 4. Неполадки у роботі програмного забезпечення.
 5. Заводський брак, від якого не застрахований абсолютно ніхто.
 6. Самостійний ремонт руками недосвідченого користувача. Коли за справу береться непрофесіонал, ризик зіткнутися з різними проблемами надзвичайно зростає. Дуже часто причиною самостійних дій стає один вид поломки, а закінчується усе зовсім іншим.

Будь-який ремонт краще довіряти виключно фахівцям. Так можна повністю убезпечити техніку від появи нових проблем.

Як відбувається заміна?

Спочатку проводиться грамотна діагностика поломки. Майстер встановлює, який саме елемент постраждав. Він з’ясовує, у чому полягає складність ситуації. Далі потрібно розібрати системний блок, щоб можна було дістатися до проблемного роз’єму.

Робота з поламаним входом полягає у наступному:

 • потрібно видалити його за допомогою інфрачервоної пайки;
 • відразу після важливо провести належне очищення, а також продування (це допомагає позбутися від пилу, який неминуче накопичується усередині);
 • тільки тепер дозволяється монтаж нового елементу та подальша збірка системного блоку;
 • завершальний етап – налаштування справної роботи USB-роз’єму, який був замінений.

Хто допоможе?

Сервісний центр «Комп Майстер Центр» щодня стикається з безліччю звернень клієнтів. Поломка роз’єму USB відноситься до числа досить поширених. Фахівці використовують тільки найбільш якісні комплектуючі оригінального виробництва з метою повернути колишню працездатність.

Усі методи, що застосовуються у ході роботи, актуальні. Навички та знання майстрів дозволяють виконувати грамотну діагностику функціонування, швидко з’ясовувати точну причину конкретної несправності.

Успішні підсумкові результати максимально оперативно та за доступними цінами – основа багаторічної діяльності «Комп Майстер Центр». Задоволені клієнти швидко переходять у статус постійних.

У сервісі доступні різні види послуг в області ремонту, а також налаштування техніки. Пропонується профілактична допомога, наприклад, проведення регулярного очищення від пилу, без наявності якої сильно страждають багато компонентів пристроїв.

Для тих, хто хоче отримати надійну техніку на довгі роки, якість якої повністю відповідало б вимогам та побажанням конкретного користувача, існує послуга збірки ПК на замовлення.

Що тут ще додати? Будь-які доповнення зайві. Просто зателефонуйте у «Комп Майстер Центр» та залиште запит на грамотну професійну допомогу. Вас уважно вислухають й відправлять за вказаною адресою кращого майстра. Інші тут просто не працюють. Залишиться лише засікти час. Співробітник сервісу прибуде до вас додому або до офісу у найкоротші терміни. Нерозв’язна задача, складна поломка? Про такі поняття у «Комп Майстер Центр» навіть не чули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link