Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Екран вашого ноутбуку – найпомітніша його частина. Незважаючи на те, що він не впливає на продуктивність, передача кольору і чіткість зображення це комфорт, яким далеко не кожен може пожертвувати. Намагнічена частина дисплея постійно притягує пил, на ній з’являється бруд, бризки і інші забруднення, що призводить до необхідності почистити екран ноутбуку.

Самостійне очищення ноутбуку

Залежно від типу забруднення сучасний ринок по догляду за побутовою технікою може запропонувати масу різних хімічних і технологічних засобів.

Грунтовне очищення монітора ноутбуку передбачає одночасне використання:

  1. Проспиртованих вологих серветок для зняття серйозних забруднень і знежирення монітора. Фахівці компанії «Комп Майстер Центр» рекомендують використовувати спеціальні серветки, призначені строго для моніторів і телевізорів. Вони мають спеціальне просочення, що запобіжить можливість поломки при «мийці» вашого ноутбуку.
  2. Повітряних очищувачів. Найчастіше ними стають балончики зі стисненим повітрям. Цей засіб відносно недавно з’явився на ринку засобів для догляду за комп’ютерами. Дуже важливо вибрати правильний кут обдування, щоб прибраний пил не осідав на інших деталях комп’ютера. Найкраще проводити очищення на відкритому повітрі.
  3. Рушників, які використовуються спеціально для очищення монітора. Фактично вони застосовуються у випадках, коли основна частина забруднень вже прибрана серветками, але деякі забруднення залишилися.

Важливо розуміти, що очищення повинне бути максимально дбайливим, але регулярним. Постійне використання цих засобів допоможе застерегти виникнення передчасних смужок екрану, зміни відтінку картинки і подібного. Щоб один раз і надовго позбутися від дратівного забруднення, очищення монітору ноутбуку повинне бути довірене фахівцям нашого сервісу.

Очищення монітора фахівцем

Почистити екран ноутбуку найкраще професійними засобами, які рідко продаються роздрібним покупцям. Наш сервіс використовує виключно якісні і перевірені засоби, які були випробувані вже тисячі разів, і проявили себе з кращого боку. Знаючи все про правильне очищення екрану ноутбуку від забруднень, повному видаленню плям, пилу і розлучень, ми пропонуємо вам руку допомоги, що істотно полегшить життя звичайному користувачеві комп’ютером.

Звертайтеся до нас для усунення будь-яких забруднень на екрані ноутбуку. Компанія «Комп Майстер Центр» із задоволенням допоможе вам у ситуації, що склалася, прибере усі видимі та недоступні погляду забруднення екрану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
Контакти
close-image