Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

«Чому вимикається ноутбук, коли граю» – з таким питанням дедалі частіше звертаються до фахівців «Комп Мастер Центр» клієнти. Саме тому ми вирішили розібрати найчастіші причини такої «поломки» комп’ютера. Поспішаємо запевнити, що найчастіше ця проблема усувається після виклику майстра, але бувають і поодинокі випадки, коли необхідна заміна деяких комплектуючих.

Причини самовільного відключення або перезавантаження ноутбуку

Якщо у вас вимикається ноутбук при іграх, значить необхідно насамперед визначити причину такої поведінки комп’ютера. Для цього буде потрібно провести первинну та повну діагностику. Основна особливість у тому, що усунути таку «поломку» можна досить швидко, але щоб вона надалі не з’являлася необхідно знайти її першоджерело. Як стверджують майстри нашої компанії, причин виключення ноутбука під час ігор може бути досить багато, але їх образно можна поділити на кілька основних підгруп:

 1. Технічні особливості ноутбука. Можливо недолік потужностей – причина виключення або перезавантаження техніки. Практично кожен компонент системи має обмеження по навантаженню і при тривалому використанні з граничною потужністю він вимикається. Як наслідок – система перезавантажується.
 2. Програмні особливості. «Засмічений» ноутбук дає додаткове навантаження на компоненти. У деяких випадках програми, що працюють у фоновому режимі, настільки ускладнюють роботу ноутбуку, що комп’ютер перезавантажується або зовсім відключається.
 3. Зовнішні чинники. Найчастішою причиною виключення або перезавантаження ноутбуку стає його перегрів. Більшість сучасних ігор споживають величезну кількість ресурсів комп’ютера, що і призводить до нагрівання процесора, жорсткого диску, материнської плати або відеокарти. У випадках, коли у приміщенні висока температура, працювати ноутбуку стає набагато складніше, тому система вимикається, в очікуванні охолодження компонентів.

Тепер ви знаєте основні причини такої незручності геймерів і отримати відповідь на питання: «чому вимикається ноутбук, коли граю» можете навіть без виклику фахівця компанії «Комп Мастер Центр». Але ми попереджаємо, що діагностику обов’язково повинен провести майстер, інакше це може привести до плачевних наслідків.

Усунення поломки комп’ютера

Залежно від виявленої проблеми методи рішення можуть бути абсолютно різноманітними. Іноді простого очищення компонентів від пилу або переустановлення системи досить. Рідше може знадобитися агрейд, заміна комплектуючих або покупка додаткового обладнання. У будь-якому випадку, наші фахівці готові прийти на допомогу, якщо довільно вимикається ноутбук при іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link