Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Види поломок ноутбуків

Купуючи новий ноутбук, ви напевно хочете, щоб він працював справно довгі роки. Але на ділі з поломками стикається безліч власників пристроїв. Від цього не застрахований ніхто. Висока вартість та перевірений бренд не можуть гарантувати те, що ноутбук жодного разу не потребує ремонту. Причини поломок різні. Перекладати провину на виробника треба далеко не завжди, хоча у деяких випадках це можливо. Обговоримо все більш детально.

Виды поломок ноутбуков

Заводський брак

Найчастіше пристрій, що вийшов з ладу у перші дні після довгоочікуваної покупки, відноситься до категорії браку заводу-виготовлювача. Така неприємність може статися з кожним. При цьому страждають внутрішні елементи конструкції ноутбуку. Нормальне користування гаджетом стає неможливим.

Трапляється, що несправність дає про себе знати навіть через місяць й більше після придбання. Не дарма виробники видають гарантійні талони кожному покупцеві. Маючи на руках цей документ, слід звернутися у магазин, де був куплений ноутбук. Зазвичай за умови підтвердження провини виробника заміна відбувається максимально швидко. Важливо тільки не намагатися ремонтувати пристрій самостійно. У цьому випадку повернення й обмін товару виявляться під загрозою.

Діяльність користувача

Сама людина часом здатна завдати серйозної шкоди справній роботі техніки. Він може робити це усвідомлено, ставлячись до ноутбуку недбало. Що мається на увазі? Ви пропустите необхідність придбання спеціальної сумки для перенесення гаджету. Ви дозволяє собі вживати їжу або пити чай, каву, працюючи близько до ноутбуку. Неакуратне закриття гаджету, різке висмикування проводів також не говорять ні про що хороше. Від необережного користування страждають:

 • клавіатура (перестають працювати всі або деякі клавіші, відпадають);
 • матриця (з’являються тріщини, спотворюється або пропадає зображення) – підлягає тільки повній заміні, ніяк інакше;
 • гнізда (тріскаються, розхитуються).

Зрозуміло, жоден власник не застрахований від поломок, що сталися через безглузду випадковість, навіть якщо до цього відношення до пристрою було дбайливим. Наприклад, різкий удар важкого предмета, несподіване падіння ноутбука з великої висоти.

Знос комплектуючих

Одна з найбільш часто страждаючих деталей – блок живлення. Як запідозрити? Акумулятор починає сильно нагріватися, процес зарядки не запускається, індикатор не реагує. Часто так трапляється через згоряння елементів ланцюга або контролера, розбіжності контактів у зарядному. Факторів багато. Тільки майстер зможе встановити об’єктивну причину проблеми та усунути її.

Поломки приводу DVD/CD також поширені. Так відбувається від того, що головка блоку приводу зношується, всередину потрапляє пил. У першому випадку найбільш правильним виходом є заміна приводу, у другому допоможе його очищення.

Якщо ноутбук постійно вимикається при виконанні на ньому будь-яких дій, ймовірно сталося засмічення системи охолодження. Складність проблеми полягає у тому, що вона тягне за собою виникнення інших неполадок, наприклад, поломку відеокарти.

Збої у роботі системи

Найчастіше ця неприємність викликається вірусними атаками. Їх активне поширення пов’язане з відвідуванням безлічі підозрілих сайтів, встановленням неперевірених програм, а також ігноруванням необхідності захисту системи. Не всі користувачі розуміють, що наявність антивірусного ПО є обов’язковим. Щоб позбутися від описаної проблеми, необхідно:

 • видалити вірусні програми;
 • «вилікувати» заражені файли;
 • відновити нормальну роботу системи, усунувши наявні помилки;
 • провести перевстановлення ОС Windows, якщо без цього не вдається обійтися.

Зіткнувшись з будь-яким видом несправностей, без допомоги фахівців не обійтися. Тільки так можна гарантувати повне усунення поломки та стабільну роботу техніки у подальшому.

Сервіс «Комп Майстер Центр» – те, що потрібно

Давно не могли знайти надійного та перевіреного майстра, здатного надати допомогу будь-якої складності? Ви досягли мети. Такі професіонали є у сервісному центрі «Комп Майстер Центр».

Як саме відбувається їхня робота:

 1. Ви телефонуєте по одному з номерів телефону, зазначених на сайті.
 2. Ввічливий менеджер з’ясовує зручний для вас час виклику.
 3. Спеціаліст виїжджає за вказаною адресою (безкоштовно по Києву та області), виконує оперативну діагностику й визначає точну причину виникнення неполадки.
 4. Проблема успішно усувається у вас вдома або у офісі. Лише у окремих випадках майстру необхідно забрати техніку з собою.
 5. Ви отримуєте відремонтований ноутбук та користуєтеся їм далі із задоволенням.

Вартість послуг фахівців штату «Комп Майстер Центру» доступна. Усі розцінки встановлюються грамотно й без перебільшень. Хочете, щоб працездатність техніки радувала вас роками? Звертайтеся у «Комп Майстер Центр». Ви точно залишитеся задоволені!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link