Вічне перезавантаження ноутбуку через поновлення BIOS
Ноутбуки – мабуть, одне з кращих винаходів ери технологій. На відміну від громіздкого ПК з системним блоком, монітором та купою дротів, ноутбук можна взяти з собою куди завгодно.

При цьому, функціоналом вони нітрохи не поступаються звичайним комп’ютерам, а у деяких випадках навіть перевершують їх. Тому коли у роботі ноутбуку виникають збої, це відразу приносить нам безліч незручностей. У цій статті ми розглянемо одну з найпопулярніших проблем, пов’язаних з ноутбуком – вічне перезавантаження через оновлення BIOS.
Що таке BIOS?
Поняття BIOS є абревіатурою від англійських слів Basic Input/Output System.
Можна зустріти і поняття “базова система”. ВIOS – перше, що завантажується, коли ми включаємо комп’ютер. Саме завдяки йому запускається операційна система, можлива взаємодія користувача й комп’ютера, робота мережевих карт, USB пристроїв та багато іншого. Робота перших комп’ютерів, коли ще не було ОС, здійснювалася саме за допомогою BIOS’у. По суті, BIOS – це саме що ні на є «нутро» комп’ютера, де зберігаються усі його глобальні налаштування. За допомогою нього можна переналаштовувати комп’ютер та вирішувати багато проблем, пов’язаних з неполадками ОС.
Оновлення BIOS
Незважаючи на те, що BIOS – це досить примітивна система, вона потребує оновлення. Зазвичай користувачі оновлюють його самостійно. Обумовлюється це оновлення тим, що робота операційної системи безпосередньо залежить від BIOS’у. Тому якщо комп’ютер не функціонує належним чином, оновлення BIOS може поліпшити його роботу.
Але іноді виникає проблема, коли після поновлення BIOS ноутбук може нескінченно перезавантажуватися.
В чому причина?
- Головною, та мабуть, єдиною причиною вічного перезавантаження, є неправильне становлення нової версії. Якщо ви не дуже досвідчений користувач, швидше за все, ви допустили деякі помилки під час оновлення (перепрошивки).
- Цілком можливо, що проблема не у BIOS. Вічне перезавантаження комп’ютера можуть викликати й інші причини. Наприклад, апаратні збої або вірус.
Що робити?
Тут є два варіанти: лізти у «залізо» або переналаштовувати BIOS. Якщо ви вирішили перевіряти залізо, то запасіться терпінням: проблема може бути і у відеокарті, і у батареї та ще багато у чому. Адже перевіряти кожен елемент доведеться по черзі.
Якщо ж ви вибрали другий варіант, тут вам знадобляться поглиблені знання про роботу комп’ютера, операційної системи, ОЗУ, драйверів та інших складових комп’ютера.
У будь-якому випадку, усунення такого роду проблеми забере у вас досить багато часу. При цьому не всі володіють достатніми знаннями для цього. Тут буде розумно звернутися до майстра.
Фахівці з «Комп Майстер Центр» допоможуть вам впоратися не тільки з цією, але ще й з іншими проблемами, які можуть викликати нескінченне перезавантаження вашого ноутбука. Також майстри безкоштовно проконсультують вас, що робити, щоб не зіткнутися з такою проблемою у майбутньому.
Виклик фахівця та діагностика ноутбуку або комп’ютера – безкоштовно! Ціна не вдарить по ваших кишенях, при цьому ви заощадите свій час, не витративши зайві сили і нерви.