Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Усунення поганого контакту usb роз’єму ноутбуку

Якщо ви зіткнулися з таким явищем, як поганий контакт USB-роз’єму на ноутбуці, це стає серйозною перешкодою для нормального користування.

Устранение плохого контакта usb разъема ноутбука

Сьогодні без регулярного підключення різних пристроїв з його допомогою вже складно уявити життя. Тому дуже важливо подолати неприємність, як можна швидше. Але що саме потрібно робити? Обговоримо далі.

Суть проблеми

Коли контакт перестає бути стабільним, найімовірніше ситуація викликана пошкодженням через часту експлуатацію. Й далеко не завжди процес користування відбувається правильно. Нерідко люди забувають про необхідність обережного поводження з технікою й різко висмикують підключені пристрої. У результаті роз’єми сильно зношуються, страждають контакти.

Навіть за умови досить дбайливого ставлення усе одно роз’єм не застрахований від поломки. Контакт може погіршитися через банальну причини – занадто тривала експлуатація.

На стан роз’єму негативно впливають такі чинники, як удари, падіння. Усе це зумовлює появу серйозних механічних пошкоджень. Особливо великі ризики тоді, коли під час події у роз’єм було приєднано будь-який пристрій.

Ознаки

Несправність виявляється таким чином: на пристосування, які ви намагаєтеся підключити, ноутбук реагує завжди по-різному. Він то бачить їх, то ні. Справне функціонування може різко перестати бути таким, як тільки ви здійснюєте повторну спробу з’єднання.

У деяких випадках для того, щоб пристрій було упізнано, потрібно злегка (або не дуже) поворухнути USB. При цьому належне функціонування можливе тільки у певному положенні. Воно кожен раз може змінюватися. Дане положення справ не є свідченням того, що ви можете радіти й заспокоїтися. Роз’єм потрібно ремонтувати у обов’язковому порядку.

Як усунути неполадку

Перше, що варто зробити для того, щоб позбутися від проблеми поганого контакту, – це залишити у минулому думки о самостійному ремонті. Будь-які впровадження всередину гаджета з боку рядового користувача частіше лише провокують виникнення супутніх поломок.

Іноді нові неприємності виявляються більш глобальними, ніж вже існуючі. Краще не робіть нічого самі. Справу варто довірити кваліфікованому спеціалісту сервісу. Інакше ви ризикуєте назавжди розпрощатися з технікою, яка справно служила вам довгий час.

У ході процесу ремонту роз’єму майстру необхідно розібрати ноутбук та провести ретельну діагностику, щоб чітко визначити причину й підтвердити, що суть проблеми криється саме у несправності самого роз’єму. Окресливши фронт робіт, він переходить до вибору способу усунення поломки.

Існує два варіанти розвитку подій. Почнемо з ремонту. При цьому відбувається складна процедура пайки. Проводячи її, майстер бере до уваги відразу кілька факторів:

 • форма роз’єму;
 • місце посадки.

Домогтися монтажу правильного компоненту можна лише шляхом підбору відповідного роз’єму, що є виключно індивідуальним рішенням. Так відбувається від того, що усі різновиди не є однаковими.

У окремих випадках випоювання не рятує. Необхідно здійснювати повну заміну елементу. Що саме стане більш доцільним варіантом у вашій ситуації, здатний відповісти тільки майстер.

Куди звернутися

Знайти хорошого фахівця можна у сервісі «Комп Майстер Центр», який знаходиться у Києві. Жителі столиці й області можуть викликати одного зі співробітників абсолютно безкоштовно за будь-якою адресою.

Що повинно підштовхнути вас звернутися саме у «Комп Майстер Центр» у разі виникнення поганого контакту роз’єму USB типу? Ось ці самі 5 причин:

 1. Професіоналізм. Якщо майстри беруться за справу, значить вони гарантують її доведення до успішного фінального результату. Висока якість послуг – пріоритет діяльності «Комп Майстер Центру».
 2. Ціни. Вартість роботи фахівців не шокуюча. Цінова політика центру вибудувана виключно грамотно та адекватно.
 3. Велика кількість послуг. Перелік видів допомоги, яку надають працівники, дійсно величезний. Крім ремонту різних видів техніки, тут можна замовити профілактичні послуги, наприклад, очищення від пилу, що є необхідністю для кожного відповідального власника пристрою.
 4. Графік роботи. Ніяких вихідних, перерв та жорстких часових рамок. Тільки професійна допомога 7 днів на тиждень з ранку до вечора.
 5. Обслуговування. Високий рівень сервісу – запорука довгої співпраці з сервісом «Комп Майстер Центр».

У процесі ремонту співробітники використовують тільки оригінальні якісні запчастини. Ви можете бути впевнені у тому, що функціонування нового роз’єму точно не буде короткочасним. Він буде служити довго та справно.

Допомога «Комп Майстер Центру» – завжди швидко, професійно й за прийнятно за ціною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link