Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Встановлення Мак ОС Київ

Користувачі технікою Apple, безумовно, оцінюють переваги унікальної операційної системи. Як й зі встановленням Windows, робота з macOS вимагає знань та досвіду. Щоб не нашкодити дорогої комп’ютерній техніці, встановлення Мак ОС у Києві краще відразу довірити фахівцям.

Майстри нашого сервісу пропонують не тільки ремонт комп’ютерів та ноутбуків, а й послуги по встановленню ОС та налаштуванню програм. Пропонуємо швидке й недороге встановлення Mac OS на MacBook, iMac, MacPro, запуск Windows додатків у середовищі Мас OS.

Співробітники нашої майстерні професійно встановлять ОС, а також підберуть оптимальний пакет програм, який буде максимально задовольняти ваші потреби.

Установка Мак ОС Киев

Встановлення та перевстановлення mac os: ціна та особливості процесу

Багато користувачів намагаються встановити macOS самостійно, вивчаючи відео уроки та інструкції. Але, як показує практика, можна втратити багато часу та сил, а у кінці усе одно звернутися до фахівців, які відповідально та правильно вирішать це питання. Встановлення операційної системи й встановлення необхідних програм у сервісному центрі – це якісно, швидко та недорого.

Якщо довірити справу фахівцям, то процес буде виконаний послідовно й з урахуванням усіх необхідних налаштувань. Доступна вартість послуги дозволяє кожному користувачеві комп’ютерною технікою Apple заощадити час, сили та гроші.

Встановлення програм на Мак у Києві

Якщо базового пакета програм для повноцінного користування технікою не вистачає, можна замовити послугу встановлення програм на macbook. Наприклад, якщо необхідне встановлення фотошопа на мак у Києві або хочеться розширити офісні, медіа-програми, то варто звернутися у наш сервісний центр.

Ми можемо встановити такі види програм:

 • графічні редактори;
 • інтернет-програми;
 • офісні програми;
 • антивірусники;
 • архіватори;
 • медіа-програми;
 • утиліти для бізнесу.
Установка Мак ОС Киев

Встановлення ОС та програм вдома

У нашому сервісному центрі доступна послуга – виклик комп’ютерного майстра додому. Не завжди логічно привозити комп’ютерну техніку до офісу, особливо, якщо немає необхідності у діагностиці та ремонті. Наш фахівець приїде за вказаною адресою з усіма необхідними програмами й налаштує пристрій безпосередньо під вимоги клієнта. Зверніть увагу, що виїзд майстра безкоштовний, тому ви нічого не втрачаєте. Ми створюємо усі умови, щоб наші клієнти отримали бажаний результат.

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link