Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

063 278 71 19

Щодня з 8:30 до 21:00

Гальмує ноутбук, що робити?

Ноутбук – незамінна річ для кожної людини. Ми беремо його з собою на роботу, у подорожі і на відпочинок. Однак з часом кожен пристрій починає довше включатися, самовільно запускати програми або зовсім відмовляється працювати. Якщо ви помітили такі збої у роботі свого комп’ютера, панікувати не варто.

Кращим рішенням буде звернення до спеціалізованого сервісного центру.

Чому гальмує ноутбук?

Першим тривожним дзвіночком перед серйозними неполадками зазвичай стає перегрів комп’ютера. Основна причина, по якій це відбувається – засмічення пилом і знос чіпів. Якщо не усунути цю проблему, наступним етапом стане гальмування пристрою, яке призведе до неможливості перегляду відео, роботи з програмами і навіть банального відкриття браузера. Крім пилу існують інші причини гальмування ноутбука. В тому числі:

  1. Знос термопасти. Така проблема призводить до підвищення температури процесора. Для усунення буде потрібно розбирання комп’ютера і заміна термопасти.
  2. Комп’ютерні віруси. Зараження вірусними файлами призводить до різкого гальмування комп’ютера і можливої відмови роботи всієї системи. Для того щоб усунути неполадку рекомендується використання антивірусу.
  3. Автозавантаження програм. Програми, які автоматично запускаються при включенні ноутбуку, займають значну кількість оперативної пам’яті необхідної для нормальної роботи пристрою. Для вирішення проблеми необхідно зупинити їх завантаження у диспетчері завдань.
  4. Нестача місця на системному диску. Для нормальної роботи програмного забезпечення необхідна достатня кількість місця на диску. Щоб уникнути такої неприємності, потрібно постійно стежити за станом вільного місця на системному диску.
  5. Забитий реєстр. Будь-які програми, які часто встановлюються чи віддаляються, засмічують ваш ноутбук залишковими файлами, займаючи багато оперативної пам’яті. Для очищення реєстру періодично користуйтеся, наприклад, програмою-утиліт CCleaner.

Основною причиною, чому може гальмувати ноутбук, найчастіше стає нестача оперативної пам’яті. Для вирішення цієї проблеми рекомендується додатково придбати планку пам’яті та встановити її до ноутбука. Також варто пам’ятати, що самостійне встановлення планки часто неможливе через необхідність розбирання та складання всієї апаратної частини ноутбуку.

Послуги фахівців

Якщо ви помітили, що ваш ноутбук почав гальмувати – це серйозний привід задуматися про відвідини сервісного центру. Фахівці, що працюють у «Комп Майстер Центр» готові допомогти вам вирішити проблему з неполадками у роботі комп’ютерної техніки. Професійна допомога включає у себе виїзд нашого фахівця до вас додому або до офісу, діагностику вашого стаціонарного ПК або ноутбука з подальшим ремонтом, а також підбір необхідних для заміни елементів системи (при необхідності).

Діагностика ноутбука у Києві можлива після вашого дзвінка за номером, вказаним на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *