Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Типові несправності ноутбуків Asus

Навіть у роботі найнадійніших моделей ноутбуків Asus іноді можуть виникати збої. Існує кілька видів поломок, які зустрічаються найчастіше. Не завжди провина лежить на виробнику. Самі користувачі часом користуються пристроями з недбалістю. Обговоримо типові неполадки у роботі ноутбуків Asus докладніше.

Типичные неисправности ноутбуков Asus

Коли сама людина – джерело проблеми

Якщо гнізда на гаджеті прийшли в непридатність, на них з’явилися тріщини, значить швидше за все у процесі користування проводи й шнури різко висмикували.

Екран теж найчастіше страждає від неакуратних дій власника. Падіння з висоти, несподівані удари об тверді предмети не минають даремно для стану матриці. Розбитий екран підлягає повній заміні. На жаль, ця неприємність відноситься до однієї з найбільш активно зустрічаються.

Цілісність клавіатури та її працездатність також нерідко страждають від рук людини. Дуже часто проблема виникає через попадання всередину води. Звичайно ж не завжди тільки людина винна у тому, що ноутбук перестав працювати справно. Інші причини також широко поширені.

Поломка блоку живлення

Запідозрити поломку зарядки не складно. При цьому пристрій перестає включатися, індикація успішності процесу відсутня. Таке може статися через замикання всередині блоку. У такій ситуації електроніка підлягає ремонту. Але якщо причина криється у чомусь іншому, покупка нового блоку й його встановлення на місце старого неминучі. Зрозуміти, що насправді сталося, здатний тільки досвідчений майстер.

На сучасному ринку представлені моделі зарядів універсального типу. Потрібно всього лише підібрати найбільш підходящий варіант.

Проблеми з відеокартою

Такий вид поломки є досить непростим. Дії, які потрібно зробити, залежать від типу самої відеокарти. Ситуація виглядає наступним чином:

При розташуванні елементів на материнській платі необхідно провести заміну відеочипа або відновити контакти під ним. Доцільне рішення – повна заміна.

Якщо відеокарта є окремою складовою, вона також підлягає заміні. Однак важливо підібрати варіант, який буде найбільш точно сумісний з іншими комплектуючими. Це не завжди просто зробити.

Без допомоги досвідчених фахівців дану проблему практично неможливо успішно вирішити.

Вихід з ладу системи охолодження

Дана проблема не настільки серйозна лише на перший погляд. Зустрічається вона нерідко. Якщо ігнорувати необхідність якнайшвидшого вирішення питання, інші елементи конструкції пристрою швидко прийдуть у непридатність. При цьому ноутбук починає сильно перегріватися та шуміти.

Причина поломки криється у сильному забрудненні пилом, несправності вентилятора. Для усунення проблеми потрібно або провести очищення, або замінити вентилятор. Точніше розповість майстер.

Постраждала материнська плата або роз’єм живлення

Ще одна поширена ситуація. Вартість ремонту зазвичай не дуже низька, але успішне відновлення можливо. Для цього здійснюється заміна мікросхем.

У разі поломки роз’єму стара комплектуюча видаляється, нова упаюється.

До кого звернутися за допомогою?

Ви помітили, що ноутбук Asus працює нестабільно? Пристрій постраждав від неакуратного користування? Вам обов’язково допоможуть у сервісному центрі «Комп Майстер Центр». Самодіяльність може лише погіршити стан справ. Краще довірити важливу задачу професіоналам.

Фахівці приїдуть додому, до офісу й проведуть діагностику. З’ясувавши точну причину виникнення несправності, співробітники сервісу відразу ж приступлять до її усунення. Якщо буде потрібно, вони заберуть техніку у майстерню. Але ремонт буде виконаний максимально швидко. Якість послуги при цьому абсолютно не постраждає.

Майстри центру працюють у сфері ремонту техніки не перший рік. Проблем, які не можна вирішити, для них не існує. Просто зателефонуйте у «Комп Майстер Центр» та запросіть кваліфікованого фахівця. Ви забудете про виниклі поломки, як про страшний сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link