Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Чи варто її качати: оновлення виндовс 10

Операційна система Windows настільки популярна у всьому світі, що практично не стоїть питання, чи потрібно її встановлювати на свій ПК чи ні. Інша справа, що у кожного є свої переваги щодо версії. А ще, як ніколи актуальним є питання: чи варто її качати оновлення виндовс 10? Адже саме ця версія найбільше відповідає вимогам часу.

Стоит ли качать обновления для виндовс

Навіщо це потрібно?

Корпорація Microsoft регулярно не тільки випускає нові Windows, але також доопрацьовує існуючі. Такім чином, можна сміливо сказати: компанія розвивається, вдосконалюється та хоче зробити свій продукт краще. В чому це виражається:

 1. Як правило, усуваються помилки, які виявляються вже у ході використання.
 2. Поліпшується захист, який запобігає проникненню нових вірусів.
 3. Допрацьовуються додатки, поліпшується продуктивність.

Таким чином, можна зробити висновок: поновлення однозначно необхідні для стабільної й безпечної роботи.

Автомат або ручний режим?

Традиційно, у будь-якої версії Віндовс оновлення відбуваються автоматично. Деяких, хто проводить багато часу за іграми, роботою, дратує необхідність чекати, поки будуть виконані необхідні дії перед вимиканням або перезавантаження у самий невідповідний момент. Тому вони відключають «автоматику» і проводять їх у ручному режимі.

Такий підхід має право на “життя”, за однієї умови: перевірку на наявність оновлень потрібно проводити регулярно. У іншому випадку:

 • комп’ютер почне “гальмувати”, видавати помилки;
 • з’явиться серйозний ризик “підхопити” вірус на просторах безкрайнього інтернету.

Іншими словами, робота за комп’ютером ускладниться набагато більше, ніж просто перезавантаженням у незручний час.

Для любителів піратських копій

Все сказане вище, у повній мірі відноситься до тих, хто користується ліцензійним програмним забезпеченням. На жаль, вистачає і тих, хто використовує піратські копії всесвітньо відомої операційної системи. Недоліки такого “безкоштовного сиру” очевидні.

 1. На даний момент, корпорація Microsoft додала функцію обов’язкової реєстрації користувачів. Тому рано чи пізно вирахують всіх любителів дешевизни.
 2. Як правило, зламані версії мають масу вразливих місць, тому їх використання без хорошого, якісного (і, звичайно, платного!) антівірусника, щонайменше, нерозумно.
 3. Під час користування, постійно з’являється віконце “Ваша копія не автентична” та дуже відволікає від того, що відбувається на екрані.

Також варто відзначити, що для піратський копії недоступні поновлення. Їх доводиться качати з інтернету. Чи варто її качати оновлення виндовс 10? Навряд чи. Тому що навіть самі “перевірені джерела” одного разу обов’язково нагородять вас парою відмінних вірусів, які створять чимало проблем.

Розумне рішення

Втім, володарем незаконної операційної системи можна стати не по своїй волі. Наприклад, якщо скористатися послугами знайомих для встановлення системи або викликати для встановлення майстра по оголошенню. Розумно звернутися за допомогою до перевіреного роками сервісного центру у Києві “Комп Майстер Центр“.

 • Тут працюють тільки з легальним, законним програмним забезпеченням.
 • Виїзд майстра відбувається протягом 10 хвилин після звернення.
 • Штат складається виключно з професіоналів високого класу, які виконують роботу швидко та якісно.

Залишається додати, що ціни на усі види послуг доступні для найширшого кола клієнтів. При цьому ваші вкладення повністю виправдовуються довгою й безперебійною роботою улюбленого комп’ютера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link