Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Життя ноутбука

Ви постійний користувач ноутбука і зацікавлені в тривалості його життя? Відповідь на це питання досить проста: все залежить від вас. На те, як довго триватиме пристрій, впливають умови, в яких він відбувається. У статті ми дізнаємося, які елементи виходять з ладу частіше за інших і чому, а також дізнаємося, чи можна щось зробити для продовження терміну експлуатації.

Екрані

Як довго триватиме екран, сказати дуже складно. Будь-яка неохайна дія – і все, до катастрофи залишиться всього один крок. Цей елемент часто страждає з вини користувача, і якщо дисплей пошкоджений,

Срок службы ноутбука

робота неможлива зі зрозумілих причин.

 1. Використовуйте спеціальну сумку для перенесення, навіть якщо ви не носите пристрій з собою занадто часто. Одного прикрого випадку достатньо, щоб знищити предмет. Ви не можете сказати, якщо він збирається доторкнутися до вас або коли.
 2. Не залишайте гаджет без нагляду в будинку, де є маленькі діти. Це точно не тайка, але пояснити цей факт малюкам дуже складно.
 3. Намагайтеся не дозволяти постійно розташовуватися обладнання на висоті. Неохайний рух і подальше падіння можуть завдати величезної шкоди. І може постраждати не тільки екран, але і інші внутрішні елементи, що тільки ускладнить хід проблеми.
 4. Будьте обережні при пошуку будь-яких дрібних предметів на клавіатурі. Забувши про них, можна різко закрити кришку і знищити здоровий стан матриці.
 5. Позбавтеся від звички їсти і пити біля ноутбука. Прийом рідини є катастрофічним і призводить до багатьох проблем, включаючи коротке замикання. При цьому врятувати прилад від певного руйнування вкрай складно.

Дуже важливо діяти професійно, зіткнувшись з такими неприємностями. Не намагайтеся вирішити проблему самостійно. Відразу відвезіть гаджет в перевірену майстерню. В іншому випадку ви ризикуєте відповісти на питання про термін служби пристрою, орієнтуючись на власний сумний досвід.

Система охолодження

Скільки триватиме послуга, також залежить від стану системи охолодження. Кожен власник обладнання повинен знати про необхідність проведення профілактичної очистки від пилу і періодичної заміни термопаст.

Періодичність проведення процедури не рідше одного разу на рік. Якщо будинок або квартира ремонтуються, необхідно частіше консультуватися з фахівцями – приблизно раз в 6 місяців. Наявність вихованців також є фактором, що сприяє більш частим очищенням.

Ще одна можливість продовжити термін служби приладу – придбання спеціальної стійки, яка служить додатковим охолоджуючим пристроєм. Це допомагає системі взагалі ефективно справлятися із завданням.

Якщо не звернутися до майстрів і забути про процедуру, то результати не будуть довгими в найближчі. Ноутбук буде дуже гучним для роботи і дуже перегрівом. Підвищення рівня робочої температури призводить до розпаду найважливіших елементів.

Центральні та графічні процесори сильно постраждали. Материнська плата знаходиться в аварійному стані. Цілком ймовірно, що ноутбук просів не 4-5 років, а ремонт перетвориться в такий дорогий захід, що набагато простіше і вигідніше буде здати гаджет на запчастини.

Материнська плата

Цей компонент страждає від багатьох факторів. Одним з основних з перерахованих вище є перегрів. Чому це відбувається? Є кілька пояснень. Крім неефективної роботи або повного виходу з ладу системи охолодження, проблема виникає і через прискорення. Забезпечення нестерпних навантажень на гаджет призводить до пошкодження паяних елементів. Вони просто вигоряли. Жодне обладнання або програмне забезпечення не може бути використане будь-яким способом.

Пил є найгіршим ворогом нормальної роботи практично всіх компонентів, включаючи дошки. Якщо ви не хочете, щоб термін служби пристрою був напрочуд коротким, обов'язково зв'яжіться зі службою.

Постійні стрибки рівня напруги також становлять потенційну загрозу. Падіння, особливо повторювані, призводять до пошкодження не тільки найбільш крихкого компонента – матриці, але і материнської плати.

Окрема історія – заливка рідини, особливо агресивної (чай, кава, солодка сода) і в чималій кількості. Це практично завжди провокує повне припинення нормальної роботи за рахунок окислення контактів, розташованих на дошці і за її межами. Простіше і дешевше купити новий ноутбук.

Середні показники: тривалість життя

 1. Жорсткий диск триває близько 7 років.
 2. Процесор працює не менше 10-15 років.
 3. Батарея «живе» 2-3 роки.
 4. В цілому ноутбук здатний нормально працювати, не порушуючи, близько 10 років.

Ці цифри умовні. Реальні цифри залежать від частоти і догляду за експлуатацією. Саме у ваших силах збільшити часові рамки, своєчасно звертаючись до майстрів, дотримуючись відповідних правил використання. І ще один нюанс: не захоплюватися самостійним ремонтом. Серйозному бізнесу краще завжди довіряти фахівцю.

Де працюють справжні професіонали

У сервісі «Comp Master Center» можна знайти досвідченого фахівця, який не боїться довірити техніку. Існують різні види послуг, безпосередньо пов'язаних з ремонтом ноутбуків і ПК.

Якщо ви вважаєте, що пристрій перестав працювати належним чином, є серйозна ситуація, яка викликала складний збій і загрозу його «життю», зателефонуйте в «Comp Master Center». Один з співробітників прийде прямо до вас додому і встановить правильний діагноз. Це не оплачується.

Ціни на гарантовані успішні результати повністю віднімуються від якості. Ви не побачите тут жодних невиправданих акцій.

Не знаєте, куди поставити старий гаджет, життя якого вже закінчилося? Неважливо. У цій ситуації допоможе і «Comp Master Center». Доступна послуга закупівлі технологій другого поверху. Ви отримуєте можливість поповнити власний бюджет.

Сервіс також виробляє якісну пилочистку, про необхідність якої вже неодноразово згадувалося. Це дійсно дуже важливо. «Comp Master Center» пропонує професійну допомогу в цьому питанні за прийнятною ціною.

Можливо, ви хочете отримати комп'ютер, який відповідає вашим вимогам і умовам експлуатації на 100 відсотків? Центр здатний зібрати комп'ютер за індивідуальним замовленням. Старий гаджет нарешті перестав працювати? Так що прямо зараз можна сміливо всвідомлювати мрію.

«Comp Master Center» швидко і безпомилково усуває будь-які неприємності, пов'язані з несправним станом приладу. Зв'яжіться тут, тому що це найкращий вибір для багатьох клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link