Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Зібрати домашній комп’ютер самому

Персональний комп’ютер зараз є у кожної людини. Однак періодично виникає необхідність замінити його на новий або купити додатковий. І, щоб заощадити, багато хто замислюється над питанням: як зібрати домашній комп’ютер самому?

Собрать домашний компьютер самому

Що потрібно купити обов’язково

Комп’ютер – це досить складна система, яка складається з декількох основних комплектуючих:

 1. Материнська плата є основою комп’ютера. Саме до неї будуть підключатися інші частини.
 2. Процесор можна назвати “мозком”. Від його потужності, продуктивності залежить швидкість вашого майбутнього ПК.
 3. Вентилятор або “водянка” – рідка система охолодження для процесора.
 4. Оперативна пам’ять необхідна для обробки даних. У ній тимчасово зберігається інформація про виконувані операції.
 5. HDD і/або SSD – місце для зберігання ваших файлів, ігор та самої операційної системи.
 6. Відеокарта відповідає за перетворення електричних сигналів у зрозуміле всім (в тому й числі для комп’ютера) зображення.
 7. Блок живлення забезпечує електрикою усі частини комп’ютера.
 8. Корпус служить свого роду “будиночком” для всіх комплектуючих, а також виконує захисну функцію від можливих зовнішніх механічних впливів на чутливу електроніку.

Збірка

Здається, що збірка не викликає особливих складнощів. Досить відкрити корпус, встановити усі частини на свої місця. Роз’єми у всіх різні, тому помилитися вкрай складно. Але все ж варто дотримуватися ряду правил, про які мовчать інструкції:

 • Починати збірку краще у відкритому вигляді. Тобто, спершу під’єднати усі частини до материнської плати, не встановлюючи її в корпус.
 • Обов’язково, навіть маючи досвід збірки, читайте інструкції. Наприклад, при встановленні системи охолодження процесора багато хто стикається з тим, що вони кріпляться по-різному. З огляду на крихкість частин, пошкодити їх дуже легко.
 • Обов’язково перевіряйте наявність термопасти на процесорі. На жаль, іноді зустрічається такий недолік. І вкрай важливо нанести її до запуску системи, щоб процесор працював якомога довше.

Чи варто викликати майстра?

У більшості випадків, усі хочуть зекономити і намагаються провести збірку комп’ютера самостійно. Насправді, якщо ви звернетеся у сервісний центр “Комп Майстер Центр”, то отримаєте максимум, при мінімальних витратах.

 1. У магазинах, традиційно, продавці намагаються продати дорогі комплектуючі. І тільки через деякий час ви зрозумієте, що можна було купити більш потужний комп’ютер при менших витратах. У “Комп Майстер Сервіс” завжди знають про новинки, вміють зібрати оптимальну конфігурацію, відповідно до ваших потреб. Тому покупка буде більш ніж вигідною та повністю виправдає витрати на послуги майстрів.
 2. Перед складанням, майстер перевірить кожну запчастину на наявність пошкоджень. Іноді, вони не дуже помітні не спеціалісту. Якщо такі будуть виявлені, то можна буде зробити заміну у магазині в найкоротші терміни.
 3. Збірка буде проведена з дотриманням усіх правил та з використанням професійного інструменту. Після складання майстер зробить встановлення системи та іншого необхідного для роботи програмного забезпечення.

Таким чином, приймати рішення чи варто викликати фахівця з “Комп Майстер Центр” потрібно тільки після консультації по телефону. Напевно, зваживши всі “за” і “проти”, ви визначитеся, як правильно вчинити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link