Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Скільки коштує змінити екран на ноутбуці?

Екран ноутбука схильний до частих страждань через самих користувачів. Тріщини і відколи, на жаль, вставити або відремонтувати будь-яким способом неможливо. Елемент можна замінити лише на новий. Найголовніше питання, яке хвилює користувача – звичайно, ціна. Як ви знаєте, що екран дійсно потребує термінового ремонту? Скільки це коштує? Давайте обговоримо ці моменти далі.

Складність ситуації

Матриця є найбільш крихким елементом конструкції ноутбука, який неможливо відремонтувати в разі пошкодження. В його основі ґрунтуються рідкі кристали. Ця речовина характеризується наявністю оптичних властивостей. Його фізичний ст

Сколько стоит замена экрана на ноутбуке

ан повністю відповідає імені. Будь-яке неохайне лікування тягне за собою непередбачені фінансові витрати на заміну.

Нормальний стан матриці може знищити наступні фактори.

 1. Невеликі об'єкти, що залишилися на поверхні клавіатури.
 2. Закриваючи кришку ноутбука різкими, хиткими рухами.
 3. Падіння з висоти. Навіть якщо гаджет кинувся вниз від стільця, все одно є великий ризик того, що матриця була пошкоджена.
 4. Забезпечення сильного зовнішнього тиску. Хтось може випадково сісти на ноутбук, не омиваючи його. Страйки різних сил також діють руйнівно.
 5. Отримання рідини. Найчастіше його повинно бути достатньо, щоб повністю вийти з ладу матриці і вимагати тільки негайної заміни.

Щоб не зробити погану помилку, ніколи не намагайтеся розібрати ноутбук самостійно з метою проведення процедури. Тільки майстер може без шкоди замінити предмет для подальшої нормальної роботи.

Ознаки несправності

 1. Найбільш правильним сигналом є виявлення слідів ударів і падінь при візуальному огляді. При цьому нормальний вихід зображення неможливий.
 2. Наявність на екрані декількох смуг, які не зникають і присутні постійно, заважають роботі користувача.
 3. Часткове відображення зображення. Іноді зображення видно лише в одній частині дисплея.
 4. Повна відсутність картини разом зі звичайним завантаженням системи.
  Різні артефакти, постійні або періодичні мерехтіння.

Зіткнулися хоча б з однією з цих проблем? Не зволікайте з зверненням до фахівця.

Що впливає на вартість

Ціна питання залежить від декількох факторів. Перший – виробник матриці. Серед найбільш популярних:

 • Samsung;
 • Тошиба;
 • LG;
 • Різкий;Гострий;Гострий
 • Ауо.

Природно тільки, що вартість елементів різних марок буде не однаковою.

Також кінцева ціна залежить від розміру самого екрану. Найдешевша обійдеться діагоналлю в 10,1. Потім сума збільшується в міру збільшення показника. Найдорожчими рішеннями є діагоналі 17-18. Окремо стягується за роботу майстра, яку також необхідно враховувати.

Найсвіші ціни загального бюджету ідеї – близько 1500 грн, а одна з вражаючих – не менше 3000-3500 грн. Але остаточну вартість можна назвати тільки після огляду фахівцем. Навіть при детальній консультації в телефонному режимі часто складно точно сказати, скільки буде коштувати заміна. Дзвінок до майстра обов'язковий.

Як зробити процес дешевшим

Багато людей схильні економити і робити заміну самостійно. У теорії це можливо. Спочатку слід купити нову матрицю. Це питання вимагає особливої уваги.

Справа в тому, що в процесі відбору неможливо орієнтуватися тільки на ціну і власні переваги. Важливо знайти компонент, який повністю відповідає певному типу ноутбука. Неприпустима інсталяція неправильного елемента.

Для того щоб переконатися, що ви встановлюєте відповідну матрицю, потрібно оглянути розмітку, розташовану на старому компоненті.

Озброївши новий елемент, ноутбук потрібно розібрати і прибрати старим. Після демонтажу і подальшої переустановки важливо переконатися, що на продуктивність пристрою це не впливає.

Для пересічного звичайного користувача процедура загрожує новими проблемами. Щоб не погіршити ситуацію, краще проконсультуватися з досвідченим фахівцем.

Перевірений сервісний центр

Одним з надійних сервісів є Comp Master Center. Професіонали працюють в межах Києва та області. Вони нададуть компетентну кваліфіковану допомогу. Ось як це працює:

 1. Ви телефонуйте в "Comp Master Center" і телефонуйте зручним часом виклику, обов'язково вказуйте модель ноутбука, щоб ви могли переконатися, що необхідний елемент доступний майстрам.
 2. Співробітник приходить до вас додому або в офіс якомога швидше і проводить оперативну діагностику не тільки для того, щоб матрицю дійсно потрібно замінити. Необхідно розуміти, чи були порушені будь-які інші важливі компоненти.
 3. Фахівець ретельно витягує неоперативний елемент. На його місці встановлюється абсолютно новий.
 4. Потім всі роз'єми підключаться і ноутбук збирається. Після цього обов'язково переконайтеся, що прилад повністю здоровий.

Професійний підхід до бізнесу врятує пристрій від «смерті» поверне життя на екран. Вартість послуг співробітників «Comp Master Center» прийнятна. Вони не стягують гроші за сам факт приїзду і з'ясування причини проблеми. Це стосується всіх видів ремонтного обладнання.

Якщо ви пошкодили матрицю на старій моделі ноутбука та не збираєтеся її змінювати, оскільки не хочете витрачати час або гроші, зверніться до Comp Master Center. Тут ви зможете продати вживаний пристрій, змовивши хорошу суму грошей. Він буде куплений в будь-якому стані, навіть повністю поза службою.

Знання і навички професіоналів центру, помножені на великий досвід, допоможуть швидко і недорого відновити колишню продуктивність ноутбука або іншого виду техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link