Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Синій екран. Що з комп’ютером?

Синій екран смерті або BSOD (The blue screen of death) – це завжди лякає. Дане явище комп’ютера свідчить про неприємну системну помилку, з якою Windows не може впоратися самостійно. Причому у цьому випадку ви зможете тільки перезавантажити комп’ютер, тому що будь-які інші дії виконати просто неможливо. Найголовніше у цій ситуації – не панікувати, а розібратися у причині, щоб знайти правильне рішення.

Синий экран. Что с компьютером

Що сталося?

Синій екран комп’ютера – це повідомлення користувачу, у якому вказується про непоправну системну помилку. Виникає через спроби драйверів здійснити неприпустиму операцію або через нестабільну роботу будь-якої комп’ютерної комплектуючої. Ще одна неприємність пов’язана з ним – при перезавантаженні ПК втрачаються усі не збережені файли. При цьому, ОС може заблокувати абсолютно усі та видати вам код помилки.

Розглянемо детальніше причини:

Якщо ваша антивірусна система дозволяє провести перевірку до завантаження виндовс, то цілком можливо, цим усі неприємності й обмежаться. У інших випадках, без якісної ретельної діагностики для виявлення основної причини й супутніх проблем не обійтися. З нею впорається тільки кваліфікований комп’ютерний майстер. Будь-яке непрофесійне втручання загрожує ще більшою поломкою. У кінцевому підсумку, швидше за все знадобиться дорогий ремонт або навіть повна заміна комп’ютера.

Нікуди не дінешся, потрібно діяти!

Якщо у вас виникла така несправність, як синій екран комп’ютера – негайно звертайтеся за допомогою до сертифікованих фахівців у “Комп Майстер Центр“. Маючи досвід, знання, програмне забезпечення та обладнання, вони швидко знайдуть та усунуть причини. У 95% випадків ремонт проводиться на місці, тому вам не доведеться везти комп’ютер або ноутбук до майстерні.

Спільна співпраця з нами принесе вам масу переваг, а саме:

 • досвідчені та кваліфіковані фахівці;
 • висока якість виконаної роботи та гарантія на неї;
 • спеціалізоване обладнання;
 • ціни, доступні абсолютно для всіх;
 • виклик майстра й діагностика – безкоштовно;
 • виїзд здійснюється вже через 30 хвилин після замовлення.

Тому, якщо у роботі комп’ютера з’явилися проблеми, навряд чи варто відкладати їх вирішення у довгий ящик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link