Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Шум у навушниках при підключенні до комп’ютеру

Багатьом відомо, що у 1983 році була створена перша пробна механічна програмована машина, яка називалася Z1. З цього моменту й запустилася ера нових технологій по всьому світу. Завдяки цьому, на сьогоднішній день дуже складно уявити своє життя без сучасних гаджетів. Нові технології з кожним роком удосконалюються, тому потрібно йти в ногу з часом.

Шум в наушниках при подключении к компьютеру

У чому причина несправності та як її усунути?

Якими б досконалими не були сучасні пристрої, вони не застраховані від поломки. На жаль, це неминуче. Вам знайома ситуація, коли підключаєте навушники до комп’ютера або ноутбуку, то може з’являтися сторонній шум у навушниках? Дана проблема досить поширена.

Шуми можуть з’являтися з найрізноманітніших причин, тому без діагностики дуже важко передбачити, чому вони з’являються. Давайте розберемося в найбільш поширених причинах виникнення шуму в навушниках:

 1. Несправна звукова карта. Це відбувається через погану якість пристрою або її довгого терміну використання. Швидше за все, буде потрібно придбати нову звукову карту.
 2. Відсутня заземлення. Краще рішення – заземлити розетку, у яку підключений комп’ютер.
 3. Проблема з кабелем для підключення. Дуже часта причина виникнення шуму. При його пошкодженні, радимо замінити на новий.
 4. Електроживлення. Перевірте наявність напруги у розетці. При його низькому рівні цілком може з’явитися шум.
 5. Проблема з драйверами. Неправильні або неправильно поставлені драйвера впливають на це дуже сильно. Щоб вирішити цю проблему, потрібно перевстановити нові драйвера.
 6. Не краща якість навушників. Недорогі навушники можуть бути причиною шуму у них.
 7. Рівень гучності – парадоксально, але факт, він може бути причиною перешкод у навушниках. Перевірте гучність у налаштуваннях, а також переконайтеся у справності регулятора.

При будь-якій поломці головне – якісна діагностика, яку повинні виконувати професіонали.

Виклик майстра – відмінний вихід із ситуації

Непрофесійне втручання у пристрій може тільки нашкодити комп’ютеру, ви можете попрощатися з ним незабаром, якщо не звернетеся за допомогою у сервісний центр. Настійно рекомендуємо, якщо ви недосвідчений користувач ПК – навіть не пробуйте щось зробити самостійно, адже потім доведеться платити більше або купувати новий пристрій.

Комп Майстер Центр” допоможе вам з легкістю вирішити таку поширену проблему. Наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику гаджету для виявлення джерела поломки й супутніх ушкоджень. Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, у тому числі й у вихідні дні. Фахівці виїжджають протягом півгодини після оформлення виклику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link