Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Шум у навушниках при підключенні до комп’ютеру

Багатьом відомо, що у 1983 році була створена перша пробна механічна програмована машина, яка називалася Z1. З цього моменту й запустилася ера нових технологій по всьому світу. Завдяки цьому, на сьогоднішній день дуже складно уявити своє життя без сучасних гаджетів. Нові технології з кожним роком удосконалюються, тому потрібно йти в ногу з часом.

Шум в наушниках при подключении к компьютеру

У чому причина несправності та як її усунути?

Якими б досконалими не були сучасні пристрої, вони не застраховані від поломки. На жаль, це неминуче. Вам знайома ситуація, коли підключаєте навушники до комп’ютера або ноутбуку, то може з’являтися сторонній шум у навушниках? Дана проблема досить поширена.

Шуми можуть з’являтися з найрізноманітніших причин, тому без діагностики дуже важко передбачити, чому вони з’являються. Давайте розберемося в найбільш поширених причинах виникнення шуму в навушниках:

  1. Несправна звукова карта. Це відбувається через погану якість пристрою або її довгого терміну використання. Швидше за все, буде потрібно придбати нову звукову карту.
  2. Відсутня заземлення. Краще рішення – заземлити розетку, у яку підключений комп’ютер.
  3. Проблема з кабелем для підключення. Дуже часта причина виникнення шуму. При його пошкодженні, радимо замінити на новий.
  4. Електроживлення. Перевірте наявність напруги у розетці. При його низькому рівні цілком може з’явитися шум.
  5. Проблема з драйверами. Неправильні або неправильно поставлені драйвера впливають на це дуже сильно. Щоб вирішити цю проблему, потрібно перевстановити нові драйвера.
  6. Не краща якість навушників. Недорогі навушники можуть бути причиною шуму у них.
  7. Рівень гучності – парадоксально, але факт, він може бути причиною перешкод у навушниках. Перевірте гучність у налаштуваннях, а також переконайтеся у справності регулятора.

При будь-якій поломці головне – якісна діагностика, яку повинні виконувати професіонали.

Виклик майстра – відмінний вихід із ситуації

Непрофесійне втручання у пристрій може тільки нашкодити комп’ютеру, ви можете попрощатися з ним незабаром, якщо не звернетеся за допомогою у сервісний центр. Настійно рекомендуємо, якщо ви недосвідчений користувач ПК – навіть не пробуйте щось зробити самостійно, адже потім доведеться платити більше або купувати новий пристрій.

Комп Майстер Центр” допоможе вам з легкістю вирішити таку поширену проблему. Наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику гаджету для виявлення джерела поломки й супутніх ушкоджень. Виклик майстра здійснюється у будь-який день тижня, у тому числі й у вихідні дні. Фахівці виїжджають протягом півгодини після оформлення виклику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
Контакти
close-image