Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Серйозні поломки ноутбуків

Не усі види несправностей легко й просто усуваються. Окремі типи ремонтів вимагають серйозної уваги, виключно професійного підходу та чималих фінансових витрат. Найбільш поширені з них розглянемо далі.

Матриця

Якщо матриця вийшла з ладу, потрібна виключно її заміна. Без цього не обійтися ніяк. Оскільки даний елемент відрізняється особливою крихкістю, його пошкодження – досить поширене явище. Вартість висока.

Серьезные поломки ноутбуков

Чому так відбувається? Причини банальні:

 1. Падіння ноутбуку з висоти (зі стільця, столу, дивану).
 2. Надання сильного тиску на гаджет ззовні (хтось випадково сів на пристрій, поклав якийсь важкий предмет, не помітивши його).
 3. Несподіваний удар по корпусу ноутбуку.
 4. Залишені на клавіатурі предмети, дрібні й не дуже (флешки, олівці, ручки) та різке закриття кришки.
 5. Рідина теж тягне за собою виникнення проблем з матрицею.

Якщо з вами трапилася одна з перерахованих вище проблем, поломка, на жаль, неминуча. Тільки дуже сильне везіння може врятувати.

Пошкодження матриці – це:

 • наявність множинних смуг на екрані;
 • тріщини та відколи;
 • биті пікселі;
 • некоректне виведення зображення на екран;
 • передача кольору, яка відбувається з очевидними порушеннями.

Важливо не намагатися самостійно лагодити постраждавший елемент. Пожалійте техніку. Найкраще відразу звернутися у надійну майстерню.

Відеокарта

Даний компонент являє собою мікросхему, відповідальністю якої є обробка відеосигналу й його подальше виведення. Якщо ви зіткнулися з тим, що після включення ноутбука екран аж ніяк не проявляє себе й ви бачите лише темну картинку, швидше за все справа у відеокарті. При цьому гаджет подає очевидні ознаки життя, які свідчать про нормальний початок роботи.

Головні ознаки несправності відеокарти:

 1. Успішне завантаження системи, що супроводжується відсутністю реакції екрану.
 2. Горять світлові індикатори, що підтверджує успішність роботи апаратної частини.
 3. На екрані видно спотворення зображення, а перевстановлення драйверів неможливо.
 4. Можуть відбуватися часті перезавантаження без будь-яких причин.
 5. Надходження повідомлень від Bios, які свідчать про неможливість справної роботи компоненту.

Тільки майстер здатний визначити, що робити у даному випадку. У деяких ситуаціях врятує ремонт відеокарти, але так відбувається не завжди. Іноді не обійтися без повної заміни.

Материнська плата

Даний елемент характеризується досить високою вартістю. Особливо відчутно це для власників саме ноутбуків, не комп’ютерів. Материнська плата включає в себе:

 • процесор;
 • оперативну пам’ять;
 • відеокарту;
 • оптичний привід;
 • жорсткий диск.

Очевидно, що материнська плата відіграє величезну роль у нормальному функціонуванні усієї системи. Взаємодія усіх зазначених вище компонентів можлива, завдяки саме материнській платі.

Причин поломки існує декілька. Основна з них – перегрів. Вплив високих температурних показників завжди згубно. Від цього страждають усі елементи ноутбуку. Нерідко проблема пов’язана з постійними перебоями у мережі. Скачки рівня напруги, часті відключення електроенергії вкрай шкідливі.

Ще один важливий фактор – виробничий брак. Якщо збірка пристрою відбувалася з деякими порушеннями правил, великий ризик зіткнутися з перегоранням контролерів. Порти також серйозно страждають.

Фізичний вплив є окремим шкідливим фактором. Різкий удар, падіння з висоти провокують виникнення неприємностей. Те ж саме стосується й потрапляння різних напоїв на пристрій.

Самостійний ремонт материнської плати – беззастережне табу. Робота з усунення неполадок є воістину ювелірною. Може знадобитися:

 • відновлення доріжок, які проводять електричний струм, а також ланцюгів живлення;
 • реболлінг або заміна мостів;
 • перепрошивка;
 • заміна різних типів роз’ємів та слотів.

Досвідчений фахівець проведе ретельну діагностику. Він точно встановить, які компоненти потребують заміни. Обов’язковий момент: тестування працездатності техніки, що відбувається після завершення ремонтних дій. Ви будете повністю впевнені у тому, що успішне функціонування налагодилося.

Де знайти досвідченого професіонала?

Зіткнувшись з одним з типів зазначених поломок, важливо з’ясувати, де працює надійний та перевірений фахівець. Такого точно знайдете у «Комп Майстер Центрі».

Тут виконують будь-які види ремонту та діагностики швидко й за адекватною вартостю. Співробітники сервісу допоможуть уникнути серйозних проблем, про які говорилося раніше. Профілактика – найкраще рішення для цінителів справної роботи техніки.

Вихід з ладу провідних компонентів часто відбувається через банальне перегрівання. Чому це трапляється? Все просто: ігнорування регулярного профілактичного очищення системи охолодження. Якщо вона виходить з ладу, дані елементи неминуче страждають. Професіонали «Комп Майстер Центру» оперативно проведуть процедуру. Її ціна цілком прийнятна.

Але якщо все-таки неполадки уникнути не вдалося, не переживайте. У центрі є необхідне обладнання для усунення поломок будь-якої складності. Кваліфікація майстрів дозволяє виконувати різні види ремонту. Використовуються виключно якісні оригінальні запчастини. Це дозволяє гарантувати безперебійне функціонування та тривалий термін експлуатації.

Якщо ваш гаджет, на жаль, вийшов з ладу так, що його подальше відновлення неможливе через відсутність достатньої суми грошей, можна вільно здати його на запчастини. Сервіс пропонує й цю корисну послугу. Ви отримуєте можливість відмінно заощадити.

Телефонуйте у «Комп Майстер Центр» вже зараз. Співробітник приїде за вказаною адресою в середньому протягом 20-30 хвилин абсолютно безкоштовно. Він поверне колишню працездатність техніці так, що незабаром ви забудете про сам факт поломки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link