Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ремонт залитого ноутбуку

Якщо ви любите випити чашечку гарячого чаю, склянку прохолодної води близько ноутбука, проблема пролиття рідини на його поверхню напевно вам знайома. Ця звичка вкрай негативно відбивається на працездатності гаджету, а часом призводить до повної неможливості включення.

Крім того, перебуваючи з коханим девайсом на вулиці завжди є ризик потрапити під проливний дождь.Что робити, якщо неприємність застала зненацька? Обговоримо далі.

Ремонт залитого ноутбука

Особливості проблеми

Якщо ви випадково залили ноутбук якою-небудь рідиною, знайте, що існує два варіанти розвитку подій. Перший – пристрій успішно включається, проте присутні деякі збої у роботі. Найчастіше відмовляється працювати клавіатура. Іноді відсутня реакція окремих клавіш.

Другий варіант є більш сумним. При цьому страждають інші важливі компоненти, без нормальної працездатності яких вільне користування ноутбуком не представляється можливим. Мова йде о наступних елементах:

 • центральний процесор;
 • материнська плата;
 • оперативна пам’ять;
 • шлейфи.

Механізм виникнення неполадок виглядає наступним чином:

 1. Коротке замикання, яке відбувається неодноразово.
 2. Процеси окислення.
 3. Контакти починають руйнуватися.

Усе зазначене вище, загрожує серйозними наслідками. Без отримання грамотної допомоги фахівця обійтися точно не вийде. Ноутбук, який постраждав від потрапляння великої кількості рідини, швидше за все ви не зможете ввімкнути навіть після повноцінного просушування .

Ваші дії

Яку першу допомогу потрібно надати? Все досить просто:

 • Вимкніть свій ноутбук та витягніть з нього акумулятор. Ретельно протріть усі постраждалі елементи пристрою.
 • Потім необхідно перевернути гаджет так, щоб клавіатура виявилася внизу. Слід акуратно потрясти ноутбук, щоб витекла уся рідина.
 • Далі залиште пристрій на кілька діб до повного висихання.

Навіть якщо описані дії були зроблені успішно, не факт, що вдасться зберегти стабільну роботу ноутбуку. Він може несподівано прийти у непридатність через короткий час.

Тому важливо не затягувати зі зверненням до майстра.

Пам’ятайте, що найбільшої шкоди завдають солодкі і солоні напої/рідини. При чому концентрація вказаних речовин повинна бути досить високою, що практично неминуче зустрічається у великій кількості сучасних напоїв. Більш того, навіть у очищеній та мінеральній воді містяться солі, які осідають на внутрішніх комплектуючих. Найбільше при цьому страждають контакти. Чим довше ви користуєтеся уже просушеним ноутбуком, тим вище ймовірність їх руйнування й повного виходу з ладу досить дорогого девайсу.

Головне – діяти швидко та правильно. Розумно не затягувати й тут же викликати майстра, який проведе повний огляд, діагностику, очистить нутрощі ноутбуку від цукрів та солей. Тоді ймовірність успіху у справі порятунку техніки максимально велика.

Чого ні в якому разі не можна робити:

 1. Намагатися самостійно розібрати ноутбук.
 2. Підключати пристрій до електричної мережі.
 3. Відразу ж після пролиття рідини намагатися включити гаджет.
 4. Сушити техніку за допомогою фена.

Запам’ятайте перераховані правила. Це може врятувати життя залитої техніці.

Як працюють професіонали?

Звертаючись до фахівців «Комп Майстер Центру», можна бути повністю впевненими у відновленні нормальної працездатності ноутбуку. Важливо не зволікати з викликом й подзвонити по одному з номерів телефону сервісу настільки швидко, наскільки це можливо.

Досвідчені співробітники «Комп Майстер Центр» працюють у межах міста Києва та області. Виїзд за адресою не оплачується.

Що зробить фахівець:

 • Розбере ноутбук.
 • Зробить ретельний огляд на предмет наявності залишків пролитої рідини та належним чином очистить необхідні місця.
 • Вивчить внутрішні компоненти та встановить, чи не відбулося окислення.
 • Вкаже, які саме елементи потребують ремонту.
 • Відновить контакти та доріжки.
 • Зробить заміну постраждалих комплектуючих на нові.

Співробітники «Комп Майстер Центру» не бояться найскладніших ремонтних дій. Однак, якщо через фінансові причини або у силу занедбаності ситуації ви не маєте можливості відновити залитий ноутбук, завжди можна здати гаджет на запчастини. Це входить у список послуг сервісного центру. Скупка б/у техніки за вигідною для клієнта ціною – вдалий шанс повернути частину коштів та купити новий пристрій з невеликою доплатою.

Просто зателефонуйте у «Комп Майстер Центр». Потрібно вказати зручний час та відповідну дату. Майстер приїде й зробить грамотний огляд техніки. Якщо поломка виявиться складною, йому доведеться забрати ноутбук до сервісу. Але успішний результат ремонту не змусить себе довго чекати.

«Комп Майстер Центр» піклується про підтримку стабільної роботи техніки та виконує абсолютно безкоштовний ремонт по виданої гарантії у разі виникнення будь-яких проблем. Ви не витратите жодної зайвої гривні, якщо виберете даний сервісний центр.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта й гранично зрозуміла консультація доступною мовою, відмінне обслуговування – невже ви все ще не почали набирати номер телефону «Комп Майстер Центру»? Вас тут вже чекають з великим нетерпінням та бажанням допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link