Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ремонт відеокарти після майнінгу

Сьогодні видобуток криптовалюти користується чималою популярністю. Процес пов’язаний з наданням постійного робочого навантаження на відеокарту. Це загрожує поломками. Причини виникнення проблеми досить різноманітні. Обговоримо актуальне питання у статті.

Ремонт видеокарты после майнинга

Чому відеокарта зношується?

Поява проблеми спровокована постійною роботою у цілодобовому режимі. Однаково серйозно страждають, як найбільш надійні відеокарти, так й менш. Виробник також не має ніякого значення.

Слід охарактеризувати експлуатаційний процес наступним чином:

 • високі температурні показники;
 • екстремальний розгін роботи графічного процесора;
 • максимальні частоти й таймінг пам’яті;
 • безперервна робота на знос.

Очевидно, що майнінг є серйозним випробуванням для працездатності відеокарти. Проблему необхідності ремонту елементу не можна назвати рідко виникаючою, оскільки охочі заробити вкрай рідко замислюються про співвідношення вартості й кінцевого заробітку. Пояснень, чому відеокарта виходить з ладу після майнінгу, існує декілька.

З’ясування конкретної причини зносу

Потрібно зауважити, що ремонт не усіх видів поломок доцільний. Наприклад, при згорянні GPU чіпа врятує тільки повна заміна. У іншому випадку ви лише витратите достатньо велику суму грошей. Немає ніякої гарантії, що сама відеокарта протягом короткого часу не дасть збій знову, тільки причина вже буде дещо інша й на цей раз без заміни не обійтися.

При виконанні самостійних ремонтних дій, теж є великий шанс зіткнутися з неможливістю успішного відновлення працездатності.

Що провокує необхідність звернення у сервісний центр

 1. Перепади напруги. Якщо електричний струм можна охарактеризувати, як постійний, починають страждати елементи живлення через різкі стрибки напруги.
 2. Дія високих температур. При регулярному впливі високих показників вигорають чіпи, процесори. Нерідко відбувається їх відшаровування від плат. Тріщини й відколи ведуть до сильного погіршення стану контактів.
 3. Нездатність працювати на високих рівнях частот. Так відбувається через регулярну роботу на знос. Якщо проігнорувати необхідність зниження частот, неминуче виникнення ряду проблем. Серед них провідну роль відіграють: помилки, збої у роботі, рівень швидкості майнінгу значно зменшується.
 4. Стан електролітичних конденсаторів. Від постійного активного впливу якість їх роботи сильно страждає. Трапляється, що елементи навіть вибухають.
 5. Проблеми з системою охолодження. При цьому серйозно страждають кулери. Без досить частого очищення й змащення, вони швидко зношуються, що вимагає негайного здійснення заміни.

Актуальність завдання ремонту відеокарти після майнінгу очевидна. Краще не намагатися зробити це самостійно. Інакше ви ризикуєте нашкодити компоненту настільки, що ремонтні дії його вже точно не врятують. Доведеться міняти відеокарту, а можливо й щось ще. Справу краще довірити фахівцеві.

«Комп Майстер Центр» врятує відеокарту й не тільки!

У місті Києві вже не один рік успішно працює сервісний центр «Комп Майстер Центр». Його співробітники надають якісні послуги клієнтам, які проживають у столиці та області. Досвідчені фахівці виїжджають за адресою повністю безкоштовно, максимально швидко реагуючи на заклик про допомогу.

Професіонали «Комп Майстер Центру» оперативно ремонтують різні види техніки, проводять грамотну діагностику й налаштування нормальної роботи. Звертаючись сюди, ви не переплачуєте. Вартість послуг цілком прийнятна.

Потрібно просто зателефонувати у сервіс, залишити заявку та дочекатися приїзду надійного майстра. Він швидко й безпомилково визначить причину поломки та аналогічним чином усуне її. «Комп Майстер Центр» зумів завоювати довіру безлічі клієнтів, доводячи день у день, що сервіс цього цілком заслуговує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link