Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Ремонт моніторів Київ

Одним з найважливих елементів комп’ютера або ноутбука є монітор – досить міцний і довговічний. Хоча нерідко клієнти сервісного центру приходять з неполадками саме в цій частині пристрою. Тьмяне зображення або його повна відсутність, раптове вимикання, а також механічні неполадки – все це може приносити незручності.

Наші фахівці неодноразово стикаються з різними поломками моніторів різних брендів. Ми готові допомогти в найскладніших випадках. Звертайтеся в наш сервісний центр і ми знайдемо оптимальне рішення проблеми. Перш, ніж приступити до ремонту, ми проводимо ретельну діагностику пристрою.

Часто при діагностиці ми знаходимо неполадки в відеокарті або чіпсеті. Найскладніші випадки – механічні пошкодження матриці. Ремонт в такому випадку є нераціональним, легше придбати новий монітор.

Найпоширеніші неполадки монітора:

 1. Поломка в блоці живлення, зовнішньому або внутрішньому. При цьому зображення на екрані відсутнє.
 2. Несправність плати інвертора підсвічування. Показник – тьмяне зображення, постійно мінливій рівень яскравості.
 3. Вихід з ладу інтерфейсної плати. Смуги і вади на зображенні екрану.
 4. Поломка в кнопці живлення або лампах підсвічування.

Є й інші причини неполадок. Щоб точно зрозуміти, в чому проблема, потрібно провести ретельну діагностику. Зробити це можна в сервісному центрі за допомогою спеціального обладнання та інструментів.

Ремонт монітора в сервісному центрі

З будь-якою проблемою монітора рекомендуємо звертатися до фахівців. У сервісному центрі проведуть ретельну діагностику і встановлять причину неполадки. Це головні складові успішного ремонту. У деяких випадках ремонт буде недоцільний або ж виникне непередбачена ситуація, коли потрібно буде швидко реагувати.

Наші фахівці зможуть впоратися з будь-якою, навіть найскладнішою ситуацію. Самостійне втручання в конструкцію монітора може тільки нашкодити. До речі, кваліфікований фахівець може виправити навіть наслідки неправильного ремонту. Якщо, звичайно, екрану ні завдано шкоди. Доступна також послуга ремонт моніторів на дому.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image