Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Розблокування смарт хаб у Києві

Кількість скарг від власників окремих моделей телевізорів Samsung зростає. Вони дивуються, чому функція Smart Hub різко перестала працювати. Ця інформація відповідає дійсності. Проблема існує, проте від неї можна позбутися. Як саме? Розкажуть фахівці «Комп Майстер Центру». Послуга розблокування смарт хаб у Києві коштує зовсім недорого.

Разблокировка смарт хаб киев

Що відбувається

В першу чергу варто розібратися, з чим пов’язане виникнення проблеми. Вона торкнулася жителів кількох країн, не тільки українців. Компанія Samsung почала активно відслідковувати пристрої, ввезені для продажу не в ті країни, для яких були виготовлені. Простіше кажучи, поставка даних моделей телевізорів нелегальна.

Власники таких TV тепер бачать на екрані спливаючі попередження про непрацездатність окремих функцій у їх регіоні. Проблема вимагає швидкого вирішення. Інакше процес користування перестане бути настільки комфортним, як раніше.

Зміна налаштувань в сервісному меню

В окремих випадках допомагають способи, про які поговоримо далі. Слід вимкнути телевізор і натиснути клавіші info, setting, mute, а потім активувати включення. Бажано робити це досить швидко.

Ще одна спроба – по черзі натиснути mute, 1,1, 9, а відразу після вибрати ok. Слід поставити цифри 1, 2, 3, 4. Перед вами відкриється сервісне меню. Є важливе попередження. Не намагайтеся робити подальші дії самостійно. Це ознайомча інформація. Тільки майстри «Комп Майстер Центру» можуть розблокувати смарт хаб за доступною ціною правильно і безпечно для роботи техніки. Будь-яке втручання в сервісні налаштування має відбуватися грамотно, що зможе гарантувати тільки досвідчений фахівець.

У меню обов’язково проводиться заміна даних в пункті «Налаштування». Вводяться нові відомості, що стосуються:

 • місця і регіону розташування;
 • мови;
 • регіону Wi-Fi.

Після виключення і повторного включення телевізора проблема зникне. Але тільки цих дій може бути недостатньо.

Зміна регіону

Для відновлення можливості вільного користування часто потрібно змінити регіон, тим самим коректуючи IP-адресу. Важливо підібрати її таким чином, щоб вона відповідала країні, для якої власне і був виготовлений телевізор.

Успішне втілення мети досягається шляхом установки двох додатків. Перша утиліта здатна змінити місце знаходження, а друга забезпечує TV Інтернет-з’єднанням.

Виклик майстра для розблокування смарт хаб в Києві дозволяє відкрити доступ до звичного користування телевізором без будь-яких обмежень. Співробітник «Комп Майстер Центру» приїде за вказаною адресою і налаштує колишню роботу. При цьому можна анітрохи не турбуватися про успішність підсумкового результату. Коли за справу береться професіонал, все точно вийде правильно.

Чому сервіс «Комп Майстер Центр» – кращий вибір для тих, хто піклується про належний стан техніки

 1. Ви отримуєте допомогу від кваліфікованих майстрів, що мають великий досвід в сфері ремонту та діагностики техніки.
 2. Фахівці постійно вдосконалюють знання і навички. Вони регулярно підвищують рівень кваліфікації для того, щоб освоювати найбільш актуальні методики, що застосовуються в ході роботи.
 3. Перелік доступних послуг вражає. «Комп Майстер Центр» виробляє будь-які види ремонту техніки. А вартість послуг цілком адекватна.
 4. Професіонали виїжджають у будь-який район міста Києва. Можливий оперативний виклик в межах Київської області. Ви не сплачуєте сам факт приїзду і проведення діагностики.

Переваги звернення у вигляді отримання якісних послуг, мінімальних витрат часу і власних коштів вдало підкріплюються відмінним сервісом.

Зателефонуйте в «Комп Майстер Центр» і замовте розблокування смарт хаб за найкращою ціною. Ви самі переконаєтеся в тому, що все вищесказане повністю відповідає дійсності.

Узнать точную стоимость ремонта

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  У зв'язку з нестабільною ситуацією з електроенергією в Україні можуть бути проблеми з додзвоном на наші телефони.
  Якщо Вам не вдається додзвонитися - оформляйте замовлення через форму зворотнього зв'язку. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами!
  Час зворотнього зв'язку не більше 15 хвилин.
  Контакти
  close-image