Виїзд майстра від 10 хвилин

Безкоштовно в Києві

– відгуки та оцінки

097 568 66 58

050 842 68 13

073 236 28 18

Щодня з 8:30 до 21:00

Прошивка андроїд ТБ приставок Київ

Сучасна техніка дивує своїми можливостями, й прямим доказом того є ТВ приставки. Вони максимально прості у підключенні та експлуатації, але забезпечують дозвілля усієї сім’ї. Незважаючи на технологічність, навіть у такій техніці бувають поломки та збої.

Пристрій перестав завантажуватися? Приставка зависає на стартовому екрані? Найімовірніше проблеми з прошивкою. Наш сервісний центр пропонує послугу прошивка андроїд ТБ приставок Київ. Наші фахівці швидко повернуть ТВ бокс до життя. Ми працюємо з будь-якими моделями приставок: Tronsmart, Zidoo, Beelink, IconBIT, Mecool, Minix, Ugoos, Tanix, Docooler, Sunvell, Enybox, CS918, CS918, A95xі та іншими.

Прошивка андроид ТВ приставок Киев

Крім прошивки ми виконуємо налаштування та ремонт ТБ приставок андроїд у Києві. Наші фахівці встановлять потрібний пакет програм для перегляду онлайн ТБ, проконсультують у будь-яких питаннях, пов’язаних з медіаплеєрами.

Причини поломок ТБ приставок

У наш сервісний центр досить часто звертаються клієнти для прошивки та ремонту приставок. Часто андроїд приставка не включається або ж через недбалу експлуатацію має механічні пошкодження. У всіх випадках ми намагаємося допомогти, усунувши причини поломки.

У більшості випадків ремонт android tv box у Києві пов’язаний з такими причинами:

 • неправильне оновлення прошивки;
 • приставка працювала при сильних перепадах напруги;
 • неправильні налаштування й встановлення програм.

У вищевказаних випадках майстри проводять програмний ремонт, оновлюють прошивку, встановлюють пакет програм на вибір клієнта.

Прошивка андроид ТВ приставок Киев

Трапляються у нашій практиці й механічні поломки приставок, наприклад, пошкодження корпусу та нутрощів при падінні, перегорання контактів або порушення при некоректному ремонті.

Ремонт тв приставок андроїд у сервісі або вдома

Не важливо, де саме ви хочете зробити ремонт, головне, щоб до роботи підходили справжні фахівці. Ми настійно не рекомендуємо втручатися у пристрій без знань, досвіду та наявності спеціальних інструментів. Майстри нашого сервісу швидко діагностують причину неполадки, а також негайно усунуть усі проблеми.

Ми маємо величезний досвід ремонту та прошивки андроїд ТБ приставок, навіть незважаючи на те, що спеціалізація досить вузька. Наші фахівці працюють у офісі, а також виїжджають по вказаною вами адресою абсолютно безкоштовно. Звертайтеся до нас й ми швидко повернемо улюблені фільми та програми у ваш будинок.

Що може знадобитися?Вартість (від)
Виїзд комп’ютерного майстра або кур’єра по Києвубезкоштовно
Діагностика апаратної частини приставки

У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн.

безкоштовно
Прошивка андроїд ТБ приставки250 гривень
Налаштування андроїд ТБ приставки200 гривень
Ремонт андроїд ТБ приставки300 гривень

Часті питання

✔️ Як зрозуміти, що потрібна прошивка?

Не знаєте, чому приставка різко перестала запускатися нормально? Можливо зіткнулися з проблемою частих перезавантажень? Й вони не залежать від команд, які задає сам користувач? Швидше за все без прошивки не обійтися. Будь-які збої у роботі – прямий привід показати приставку Android TV фахівцю. Він й підкаже, що робити далі, підтвердивши або спростувавши припущення про необхідність прошивки.

✔️ Перепрошивка та ремонт – це одне й те саме?

Не зовсім. Існує таке поняття, як апаратний ремонт. Це абсолютно інше явище, ніж перепрошивка, яка представляє собою встановлення мікро-ПО. У деяких випадках два зазначених моменту супроводжують один одного, але їх все одно не можна вважати рівнозначними.

✔️ Скільки ви витратите коштів на перепрошивку?

Вартість роботи майстра досить невисока. Особливо, якщо врахувати той факт, що вам не потрібно буде окремо оплачувати його приїзд та діагностику. Консультація фахівця дасть точну відповідь на питання про ціну послуги.

✔️ Що гарантують майстри, які беруться за перепрошивку?

Клієнту гарантується не тільки якісне надання послуги прошивки приставки Android TV, а й супутніх видів професійної допомоги. Наприклад, якщо необхідно, буде проведене налаштування основних параметрів. При виявленні будь-яких додаткових неполадок можна попросити майстра усунути також їх. На ремонт надається гарантія, що дозволяє бути повністю впевненими у надійності та довговічності роботи пристрою.

✔️ Впливають на прошивку механічні пошкодження?

У цілому, це не співставні речі. Необхідність прошивки не пов’язана з падінням з висоти або ударом по корпусу приставки. Однак часто при зверненні у сервіс з метою усунути одну зі згаданих вище проблем, клієнти замовляють комплексну послугу, у яку входять апаратний ремонт пристрою та його прошивка. Кваліфікованим майстрам під силу впоратися з проблемами будь-якої складності.

Наша компанія надає послуги термінового ремонту та налаштування техніки вдома або в офісі протягом 60 хвилин. Ми гарантуємо оперативний виїзд нашої команди спеціалістів для виконання необхідних робіт. Наш сервіс може бути корисним для тих, хто цінує свій час і потребує швидкого та якісного ремонту техніки.

Дізнатися точну вартість ремонту

  Наші фахівці

  Досвід роботи 7 років

  Семенюта Ігор

  Інженер

  Досвід роботи 5 років

  Крилов Владислав

  Пайщик

  Досвід роботи 3 роки

  Ємець Руслан

  Інженер-програміст

  Досвід роботи 6 років

  Сорокін Олексій

  Інженер

  Відповіді на часті запитання

  1. Замовити зворотний дзвінок на сайті або самостійно зателефонувати нам.

  2. Вказати проблему.

  3. Назначити бажаний час для прибуття майстра (або кур’єра).

  Практично всі несправності комп’ютерної техніки та пристроїв наші кваліфіковані фахівці зможуть усунути вдома чи офісі (близько 90%). У нашому арсеналі тільки прогресивне обладнання та інструменти, а також технічна підтримка брендів-виробників, тому ремонтно-відновлювальні заходи (заміна роз’ємів, матриці, жорсткого диска, відеокарти, чистка від пилу, налаштування ПО та інші типові неполадки і дефекти) ми виконуємо якісно, ​​оперативно з виїздом додому / офіс.
  Іноді бувають ситуації, в яких потрібні рідкісні деталі або комплектуючі, а також професійне обладнання. Тоді ми відвеземо вашу техніку в нашу майстерню, а після закінчення ремонту безкоштовно повернемо вам її назад.

  Виїзд нашого співробітника від 20 до 60 хвилин по Києву та передмістю.

  * Ви самостійно призначаєте зручний час для приїзду майстра

  Приблизно 80% несправностей наші майстри усувають протягом 40-60 хвилин
  Складні поломки вирішуємо за 1-3 дні.

  Важливо! Самостійно забирати техніку з сервісного центру зовсім необов’язково. Наші кур’єри її безкоштовно доставлять в будь-який зручний для вас час.

  Звичайно ж ні. Тільки після виконання безкоштовних діагностичних дій, майстер складає кошторис, де чітко вказує перелік майбутніх робіт та їх вартість. Рішення, проводити ремонтні заходи чи ні, приймає виключно клієнт!

  Ответы на частые вопросы

  НАШІ КЛІЄНТИ ТА ВІДГУКИ

  Більше 4000 позитивних відгуків в інтернеті

  Оригинальные запчасти

  Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі

  Ми надаємо гарантію на всі виконувані ремонтно-відновлювальні дії, а також не забуваємо і про запчастини / комплектуючі. Термін дії гарантійного талона встановлюється згідно дати виробництва / випуску техніки, а також характеру виявлених несправностей.
  Наш фахівець оформить на всі види виконаних робіт спеціальні документи - «Акт прийому-передачі техніки» і «Акт надання послуг». У них обов'язково вказуються всі дії щодо налаштування та використаних запчастин чи комплектуючих.

  Завезіть техніку самостійно

  або замовляйте нашого кур'єра для забору техніки в СЦ. Це безкоштовно!

  Лівий берег:

  вулиця О. Мішуги, 3В

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:30 - 19:00

  сб - нд 10:30 - 16:00

  Правий берег:

  вулиця В. Гавела, 53а

  як дістатися

  Графік роботи:

  пн - пт 09:00 - 19:00

  сб - нд 10:00 - 16:00

  Попередньо запишіться по телефону

  ОЦЕНКА ТЕХНИКИ

  мы ответим в течении 1 рабочего дня
  Для точной оценки техники, нужно указать все дефекты, неисправности и характеристики устройства. Остаточная цена только после диагностики в сервисном центре.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  close-link

  ЗАКАЗАТЬ ОбРАТНЫЙ ЗВОНОК

  мы перезвоним в течении 15 минут
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
  Мы гарантируем полную конфиденциальность оставленных данных
  close-link